מאת: רקס מוהן מייסד ויו"ר מועצת המנהלים
" גלו מה הופך אתכם לייחודיים והיפכו זאת לבסיס העסק שלכם "
רקס01

שוב הגענו לתקופה הזו, בה Forever נשמעת צוהלת בכל רחבי העולם בדרכנו אל הכנס הגלובלי. FBOs רבים ייצאו מהכנס עם כמיהה חדשה להצלחה. מאז ומתמיד, אירוע זה היה מוכר כמשנה חיים ומצמיח מנהיגים. גם עבורי פרק זמן זה מעורר השראה, כשאני מתבונן בדברים המדהימים הניתנים להגשמה כאשר אש ניצתת בלבכם.
פעמים רבות שיתפתי בעבר את תשוקתי ואהבתי כלפי דרום אפריקה ואת הרבגוניות והיופי הייחודי שלה. כאשר משתתפי הכנס הגלובלי יגיעו ליוהנסבורג, הם יגלו ססגוניות המשתקפת לא רק בנוף של המקום, אלא גם בבעלי החיים בהם תהיה להם ההזדמנות לצפות.
הרבגוניות היא מה שהופכת את Forever לנפלאה.
החברה כוללת אנשים שונים רבים, הנמצאים במקומות רבים בעולם, כולם חלק מ-Forever.
Forever מעניקה לכל אחת ואחד הזדמנות להקים עסק שיהיה ייחודי עבורו ועבור אמונותיו. המבט על הקהל בכנסים שלנו מהווה עבורי תיזכורת אודות הרבגוניות הזו. לכל אדם שנכח במקום היה סיפור משלו, רקע משלו ותכונה ייחודית שיחד הבדילו אותו מכל אדם אחר שנכח באותו אולם.
לואיז מקנזי, חברה בצוות המנהיגות הגלובלי (GLT) שיתפה לאחרונה שכל אחד יכול למכור מוצר של Forever, אולם מי שאתה הוא אשר הופך את המותג שלך לאמין ומיוחד. האין כך הדבר? אין דרך טובה יותר לבנות מותג מאשר להיות את ו- אתה בצורה אותנטית.
כאשר אתם מקימים עסק משלכם והופכים ליזמים, עליכם לחשוב על המותג שלכם ועל מה הדבר שמבדיל אתכם מהשאר. מי אתם? מה הדבר שמעורר בכם תשוקה עמוקה? היופי של העסק הזה הוא בכך שבאפשרותכם לבחור את המסלול שלכם, ואינכם חייבים ללכת בעקבות צעדיו המדויקים של מישהו אחר.

אני מציב אתגר בפני משתתפי הכנסים שלנו בכלל ובאי הכנס הגלובלי בפרט- הגיעו לשם תוך כוונה ורצון ללמוד, ומיצאו מישהו המעורר בכם השראה לפרוץ את גבולות ההצלחה האישית שלכם. מיצאו את ההשראה לדרך שבה תקימו את העסק שלכם סביב המותג שלכם. בזמן שאתם חושבים על העוצמה שיש לכנס הגלובלי, גלו מה הופך אתכם לייחודיים והיפכו זאת לבסיס העסק שלכם.
נתראה בכנסים של Forever,

חתימה רקסמוהן

רקס מוהן,

מייסד ויו”ר מועצת המנהלים

 

 

, מייסד ויו"ר מועצת המנהלים | למאמרים נוספים של