רקס מוהן, מייסד ויו"ר מועצת המנהלים
אנו מתקרבים ליום ההולדת ה- 40 של Forever, וזה מזכיר לי שלא הקמתי את Forever מתוך מחשבה שבעוד 40 שנה החברה תפעל ביותר מ- 150 מדינות עם עוצמה שיווקית של מיליוני בעלי עסקים עצמאיים.

אני פשוט התחלתי את Forever עם חלום, כמו בעלי עסקים רבים ב-Forever . איך אנחנו מגשימים את החלום הזה, זה לגמרי תלוי בכל אחד מאיתנו בנפרד.
יש הנחה המבוססת על ״חוק פרקינסון״ שאומרת,
“העבודה מתרחבת כדי למלא את הזמן שאנו מקצים לה”.

אם נתרגם את זה לשפה שלנו, אז אם אתם אומרים לעצמכם שייקח לכם שנה אחת כדי להגיע לדרגת מנהל, יקח לכם שנה אחת, ואם אתם אומרים שזה ייקח שלושה חודשים אז זה ייקח שלושה חודשים. אם כך, השאלה שעליכם לשאול את עצמכם היא עד כמה אתם רוצים להגיע למטרות שהצבתם, וכמה זמן אתם מוכנים להשקיע כדי להשיג אותם?
בשפה המקצועית זה ניקרא ״מוטיבציית הדֶּדְלַיְן״.

לאורך השנים למדתי להכיר FBOs רבים ברחבי העולם, אני תמיד נפעם מהסיפורים שלהם. מה גורם להם להצליח? מה עושה אותם ייחודיים? סיפור מסויים ששמעתי גרם לי להתעניין לאחרונה בחוק פרקינסון וממחיש אותו במיוחד:
זהו סיפורה של אם צעירה שפגשה את ההזדמנות וידעה שיש לה פרק זמן קצר כדי להוכיח שזהו עסק שיכול לכלכל את משפחתה. משם צמחה המוטיבציה שלה לפעול מדי יום ביומו, והזכירה לה שהיא צריכה להחלץ מהחיים הנוכחיים שלה ושל בני משפחתה.
לצד הסבל המתמיד שהמשפחה שלה נשאה מדי יום, היא היתה מחויבת להוכיח שהעסק החדש שלה יהיה רווחי תוך שבועות ספורים. לא מדובר רק בהתחייבות למסגרת הזמן, היתה גם דחיפות והאחזות באמונה ש- Forever תהיה חבל ההצלה שלה. היא נתנה לעצמה שישה שבועות, והאם ידעתם כי שישה שבועות זה כל מה שנדרש עבורה כדי להגיע לדרגת מנהל? למעשה, מתוך אותם עקרונות, אותה FBO טיפסה תוך שנים ספורות בלבד למקום של כבוד בצוות המנהיגות הגלובלי (GLT) , מה שכמובן שינה את חייה לחלוטין.

זה עניין של דחיפות. דחיפות מתייחסת להרגשת הצורך בתגובה או פעולה מהירה לצורך השגת מטרה מסוימת. חישבו עד כמה מהר אתם רוצים ליצור הכנסה נוספת עבור עצמכם, לעזוב את מקום העבודה הקבוע ולהקים עסק עצמאי משלכם, לרכוש מכונית חדשה או אפילו להרשות לעצמכם לתת לילדים שלכם חינוך טוב יותר.
האם אתם מוכנים לעשות התקדמות אמיתית בעסק שלכם? תנו ל״דדליין״ ליצור מוטיבציה ותנו לעצמכם תחושה של דחיפות, כדי לראות את החלומות שלכם מתעוררים לחיים.

, מייסד ויו"ר מועצת המנהלים | למאמרים נוספים של

סיפורי הצלחה