הולי סטאוט, סמנכ״לית פיתוח המוצרים של FOREVER נוסעת בכל רחבי העולם ועורכת הדרכות על המוצרים הנפלאים שלנו. בספטמבר האחרון גם לנו הייתה הזכות לשמוע אותה, ולקבל מידע רב ושימושי.

בכל מדינה אליה הולי מגיעה נשאלת השאלה הבאה: ״הולי, מהו הסדר הנכון לשימוש במוצרים לטיפוח עור הפנים?״ וכך יצא שאנו זכינו לקבל את התשובה כחלק מהמצגת של הולי.

״תוכלו להיעזר ברשימה שהכנתי עבור כל מוצר טיפוח עור של FOREVER שתבחרו להשתמש בו. הרעיון פשוט: מתחילים מלמעלה וככה עובדים. מתחילים קודם בפילינג או בניקוי. אם אתם לא רוצים לעשות פילינג מחקו אותו מהרשימה ועברו למוצר הבא. אלה תכשירי הניקוי.
הצעד הבא ברשימה שלנו הוא מי הפנים. אחרי הניקוי משתמשים במי פנים. אם אתם משתמשים בטונר מאזן או באלו אקטיבטור בתור מי פנים, אז פשוט מוחקים את אלה שאתם לא משתמשים בהם והמוצר מטפס מקום אחד למעלה. ‫
המסכות שלנו הן השלב הבא. אבקת מסכה ואלו אקטיבטור. אם אתם לא משתמשים בהם, מחקו ואז מסכת ביו צלולוז עולה שלב. אם אתם לא משתמשים בביו צלולוז, מחקו את המסכה הזו ומסכת הג’ל עולה שלב. פשוט מוציאים את המוצרים שאתם לא משתמשים בהם ונוצרת רשימה של סדר השימוש שבו אתם צריכים להשתמש במוצרים כדי להשיג את התוצאה הטובה ביותר.
השלב הבא הוא טיפולי + ממוקד. בתהליך הטיפול מתחילים עם קרם עיניים ואז: סרום למיצוק, סרום להגברת לחות, ג’ל למראה זוהר
ואלפא E פקטור.
השלב הבא הוא: הוספת לחות- מתחילים קודם כל עם איזה אנטי אייג’ינג שתבחרו, לדוגמה, קרם לחות משקם מסדרת אינפיניט, ואז פקטור R3 וכן הלאה, אם אתם משתמשים בכולם. כמובן שלא חייבים להשתמש בכולם, אבל יש כאלה שמשתמשים ברוב מוצרי טיפוח העור. פשוט בוחרים את המוצר שרוצים להשתמש בו וזו הרשימה לפי הסדר, צעדים 1, 2, 4,3 ו-5. סדר השימוש במוצרים ואיך מורחים אותם.
‫עכשיו, מה קורה אם הגעתם לקרם לחות עמוק ואומרים “אה! שכחתי להשתמש בקרם עיניים!”
‫זה משנה? לא. אל תפסיקו להשתמש בקרם עיניים הוא יעבוד״.

תוכלו להיעזר ברשימה שהכנתי עבור כל מוצר טיפוח עור של FOREVER. מתחילים מלמעלה ומוציאים את המוצרים שאתם לא משתמשים בהם. נוצרת רשימה של סדר השימוש שבו אתם צריכים להשתמש במוצרים כדי להשיג את התוצאה הטובה ביותר.