חותם אישור המועצה המדעית הבינלאומית למדעי האלו ורה - אשרור המצוינות
(International Aloe Science Council - IASC)
סמל  IASC

 

בשנת 1978, היתה Forever החלוצה בעולם, אשר גילתה מחדש את היתרונות העצומים של האלו ורה. למאות האלפים שגילו את הנס, נוספו מליונים רבים נוספים, עם הקמת התעשייה החדשה.

לאחר ששככה ההתלהבות הראשונית, נמצאו מספר יצרנים חסרי מצפון, שהשחיתו את האלו ורה עם תוספות סרק, כמו מלתודקסטרין, במטרה להוזיל את הוצאות היצור ולהגדיל את הרווחים. בנוסף על כך, צצו שיטות עיבוד רבות כולל ייבוש-תוך-הקפאה וייבוש בהתזה. מגוון שיטות אלו, הקשה על ההשוואה בין המוצרים השונים בשוק. על מנת לבנות תקן מוכר ומובן וכדי להקל על צרכנים לבחור נכון, הבינו היצרנים ומגדלי האלו ורה שעליהם להקים מערכת תקנית ולשמור עליה.

מטרת Forever היתה תמיד, לעמוד בראש תעשיית האלו ורה בעולם עם המוצרים האיכותיים ביותר.
מאז, אושר החותם למוצרים נוספים שלנו המבוססים על אלו ורה, כפי שניתן לראות על רוב האריזות שלנו

ב – 1981, הוקמה ״המועצה המדעית הבינלאומית למדעי האלוורה״ (INTERNATIONAL ALOE SCIENCE COUNCIL – IASC), כגוף שיגן על תעשיית האלו ורה נגד תחרות בלתי הוגנת ותקנות מיותרות.
המועצה הוקמה כגוף מפקח בלתי תלוי, ממומן על ידי דמי החבר של המגדלים ויצרני מוצרי האלו ורה, אשר הצטרפו כחברים למועצה.
בשנת 1982, היו כ- 25 חברות במועצה. הוסכם על מערכת חוקים מוסריים, ואורגנה תוכנית של פיקוח ואבחון. במטרה לשמור על ביקורת אובייקטיבית, נבחרה מעבדה בלתי תלויה, שתפקח ותבדוק את טיב, טוהר וריכוז ג'ל האלו ורה, במוצרי האלו ורה.
חברות העומדות בסטנדרטים הגבוהים האלה, מאושרות ומורשות להציג את חותם האישור של המועצה. תכנית ביקורת זו לאבחון, החלה בשנת 1985.

FLP ואלו ורה אוף אמריקה (מערך הייצור של חברת FLP) ידעו שטיב מוצריהן הוא הגבוה ביותר, ולכן ביקשו את בדיקת הג'ל האלו ורה לשתיה וג'ל האלו ורה עם החמוציות שלהן.

בתחילת 1986 פורסם שג'ל האלו ורה וג'ל האלו ורה עם החמוציות הם המוצרים הראשונים העומדים ואף עולים על הדרישות הגבוהות ביותר של ה – IASC וניתן האישור להציג את חותם האישור על המוצרים.
מטרת Forever היתה תמיד, לעמוד בראש תעשיית האלו ורה בעולם עם המוצרים האיכותיים ביותר. מאז, אושר החותם למוצרים נוספים שלנו המבוססים על אלו ורה, כפי שניתן לראות על רוב האריזות שלנו.

סיפורי הצלחה