#39

חומצות השומן מסוג אומגה-3 הטהורות והעשירות ביותר, ללא כולסטרול

בהשגחה למהדרין
מכיל שומן דגים
חשוב בהורדת הסיכון למחלות לב
אינו מכיל כולסטרול
לא בוצעו ניסויים על בע״ח
סופר אומגה 3
 • חומצות השומן מסוג אומגה 3 חשובות בהורדת הסיכון למחלות לב
 • חומצות השומן אומגה 3 ואומגה 9 משפיעות לטובה על רמות הכולסטרול
 • יכול לעזור לארטריטיס, לחץ דם, קשיי למידה, והפרעות בעור
 • בהשגחה למהדרין
מידע תזונתי
 • סימון תזונתי לכמוסה מידהכמות% מהכמות המומלצת ליום
 • אנרגיהקלוריות10
 • חלבוניםגרם0.3
 • פחמימותגרם0.1
 • שומן רב לא רוויגרם0.766
 • שומן חד לא רוויגרם0.150
 • שומן רוויגרם0.084
 • כולסטרולגרם0
 • נתרןגרם5.9
 • ויטמיןמ״ג1
 • Eמ״ג112.5

תאור ומטרה

אחת מסדרות חומרי התזונה החיוניים לגוף בריא היא סדרת חומצות השומן. חומרי תזונה אלה ממלאים מספר תפקידים:
מהווים את רוב הקרום העוטף כל אחד מתאי גופנו ומגן עליו. הגוף משתמש בהן כאבני בנייה חשובות ליצירת שומן הגוף. השומן דרוש בכמויות מסויימות לריפוד האברים הפנימיים, הגנתם ויצירת חום הגוף. לא כל חומצות השומן מעניקות את אותם היתרונות. מחקרים מדעיים קשרו בין צריכת חומצות שומן רווי, הנמצא בעיקר בשומן בעלי חיים, לבין רמות מוגברות של כולסטרול בדם וסיכון יתר להתקפות לב. לעומת זאת, לסוג הבלתי רווי, השכיח בשומן צמחי – השפעה הפוכה.

עבודות מחקר שנערכו במשך 10 שנים, הראו ששבטי “ אינואיט” (אסקימוסים מהחוג הארקטי) ודייגים יפניים סובלים הרבה פחות ממחלות לב, סוכרת, לחץ דם גבוה וסוגים רבים של סרטן הנפוצים בארצות מערביות. המפתיע הוא שמזונם של אנשי “אינואיט” רבים הוא העשיר ביותר בעולם בשומנים מן החי. מחקרים נוספים הראו ששומנים המצויים בדגים במי אוקיאנוס עמוקים וקרים מכילים מרכיבים יחודיים המורידים את רמות הכולסטרול והטריגליצרידים בדם וכך מפחיתים את הסיכון להתקפי לב.

מרכיבים ייחודיים אלו נקראים “אומגה 3” – קבוצה של חומצות שומן רב-בלתי רוויות. הן חיוניות מאחר והגוף אינו יכול לייצר אותן ונזקק להן ממקורות מזון חיצוניים. השתיים החשובות ביותר נקראות Eicosapentaeonic Acid) EPA + (Docosahexaenoic Acid) DHA) אלה לא רק מורידות את הסיכון למחלות לב, אלא גם מגינות על דפנות העורקים מהצטברות משקעים החוסמים את מעבר הדם בהם.

מחקרים נוספים שנערכו במשך 40 שנה האחרונות קבעו שחומצות שומן בלתי רוויות אחרות, הידועות כ”אומגה 9”, מהוות תחליף תזונתי מועדף הודות להשפעתן על הפחתת כולסטרול. תוספי תזונה אלו מצויים בסוגי ירקות כמו שמן זית. בארצות הים התיכון, שם נפוץ השימוש בשמן זית, מדענים מצאו שיעור נמוך של מחלות לב כליליות וסרטן.

וויליאמס לנדס, פרופסור לכימיה ביולוגית באוניברסיטת אילינוי בשיקגו, אמר: “הדרך הטובה ביותר לקבל חומצות שומן מועילות מקבוצת אומגה 3 היא לאכול יותר מאכלי ים. הסיבות לאכילת שומנים רב-בלתי רוויים מירקות עדיין שרירות וקיימות, אך עלינו לאזן אותם בעזרת שומני אומגה 3 מדגים”.

חברת Forever יצרה נוסחה ייחודית של תוסף תזונה מעולה על ידי איחוד של אומגה 3 עם אומגה 9, תוך ניצול הידע המעודכן ביותר מתחום זה של המחקר התזונתי. בצורה כזו הגענו לתוסף תזונה בטוח ומאוזן המסוגל להוריד את רמות הכולסטרול והטריגליצרידים בדם בדרך הטובה ביותר. “פוראור סופר אומגה 3 מן הים הצפוני” מהווה פריצת דרך במונחי תוספי התזונה המאוזנים, אשר על ידי שילוב בין שומני ירקות לבין שומני דגים מאפשר להנות מן היתרונות של כל אחד מהם. זהו מקור טבעי לתרכיז מזוקק של שומני דגים אשר ממים קרים, המכילים רמה גבוהה של שומנים רב-בלתי רוויים.
אומגה 3 מספק מקור עשיר לחומצות השומן EPA ו- DHA בנוסף לחומצת השומן משמן הזית. ל – EPA ו- DHA יתרונות בריאותיים נוספים מלבד השפעה על מחזור הדם, הם נחוצים לתפקודים כמו התפתחות ובריאות העיניים והמוח, הם מסוגלים לעזור במחלות דלקתיות כמו ארטריטיס ועוד. כאשר בגוף יש רמות נמוכות של שני תוספי תזונה אלה יכולות להיווצר בגוף בעיות בריאותיות כמו הפרעות בעיניים, חולשת שרירים ובעיות עור.
מוצר ייחודי זה אינו מכיל מתכות כבדות או חומרים מזיקים אחרים.

רכיבים

שומן דגים, שמן זית, ג’לטין, גליצרין, מים מטוהרים, ויטמין .(D-Alpha Tocopherol) E כל כמוסה של 1000 מ”ג מכילה 750 מ”ג שמן דגים ו- 250 מ”ג שמן זית, ומספקת: 225 מ”ג 150,)Elcosapentaeonnic Acid( EPA מ”ג) (dicA cioneaxehasocoD)AHD 150 מ”ג חומצת שומן משמן זית תוספת של ויטמין E כאנטיאוקסידנט

מכיל

60 כמוסות רכות

שימוש מומלץ

למבוגרים כמוסה אחת בעת הארוחה, שלוש פעמים ביום.
אפשר לבקע את הכמוסה ולמרוח תוך מסז’ על עור עדין בצד הפנימי של מפרק שורש כף היד או הירך.