#351

הנוסחה הבלעדית שלנו תקנה לשיערכם נפח עשיר ומראה מלא חיוניות וברק.

בהשגחה למהדרין
מזון מלכות מזין את עור הקרקפת
ג’ל האלו ורה מעניק לחות ושומר על איזון pH
באישור המועצה הבינלאומית למדעי האלו
לא בוצעו ניסויים על בע״ח
תמונה של שמפו
  • בטוח לשימוש בשיער צבוע
  • מעבה ומעשיר את השיער
  • מנקה את השיער תוך הענקת נפח וברק
  • מאזן את רמת ה- PH בקרקפת
  • בהשגחה למהדרין

תאור ומטרה

כששיערכם זקוק לרענון, שמפו סוניה ווליום הוא הפתרון בשבילכם. הנוסחה הבלעדית שלנו מעניקה לשיערכם נפח וברק עם השילוב הנכון בין נפח וטיפוח.
שניים מהרכיבים העיקריים הם אלו ורה ומזון מְלָכוֹת, המעניקים לשיערך מראה שופע ומלא נפח. שמפו סוניה "ווליום" מוסיף לשיער בריאות וברק כבר בחפיפה הראשונה. בנוסף, השמפו בטוח לשימוש בשיער צבוע.
ג’ל האלו ורה מעניק לחות ושומר על איזון ב-pH של הקרקפת. מזון המלכות מזין את עור הקרקפת, מעניק לו לחות ומונע יובש. מזון המלכות מכיל גם נוגדי חימצון המנטרלים רדיקלים חופשיים בשיער ומסייעים בשיקום שיער פגום.

רכיבים מזינים נוספים בשמפו סוניה "ווליום":
PEG – 10 Sunflower Glycerides – נגזרת של שמן חמניות המותיר את שיערך מלא ברק ויוצר קצף עשיר לניקוי יסודי.
Hydrolyzed Wheat Protein –  חלבון חיטה שעבר תהליך הידרוליזה הסופח לחות ושומר עליה, מעבה ומוסיף נפח לשיער, מעניק ברק, הופך את השיער קל יותר לסירוק ומצמצם נזקים הנגרמים מטיפולים כימיים בשיער.

רכיבים

ג’ל אלו ברבדנסיס (ג’ל אלו ורה מיוצב*), מים, סודיום C-14-16 אולפין, סולפונט, לורמידופרופיל בתאין, פרופנדול, דימטיקון, גלוקוסיד קקאו, גליצריל מלח חומצת שמן, אבקת מזון מלכות, שמן זרעי חוחובה, חלבון חיטה לאחר הידרוליזה, גואר הידרוקסיפרופילטרימוניום כלוריד, פוליקוונטריום 74- , לאורט 7- , פוליאתילן גליקול 80- , סורביטן לוראט, סודיום טרידכת סולפט, כוכמידופרופיל הידרוקסיסולטן, PEG-150 דיסטרט, סודיום לאורואמפקטט, סודיום תרן לוראט 13- קרבוקסילט, PEG-10 גליצרידים חמניות, פנתנול, גליקול סטארט, סודיום כלוריד, פנוקסיתאנול, מתילותיאזולינון, חומצה ציטרית, חומרי ריח.

מכיל

355 מ”ל

שימוש מומלץ

יש להוסיף את השמפו לשיער רטוב ולעסות את הקרקפת. להקציף ולשטוף ביסודיות. ניתן לחזור על הפעולה ולהמשיך עם מרכך סוניה ווליום. יש להימנע ממגע עם העיניים. במקרה של מגע עם העיניים יש לשטוף ביסודיות תחת מים זורמים.

* ג'ל אלו ורה מיוצב– ג'ל אלו ורה שעבר תהליך שימור מוגן פטנטים המאפשר שמירת הפעילות של כל מרכיבי הג'ל הטבעיים.