#606

שיגרום לגופכם לזרוח

מפחית את הופעת הנקבוביות
מבהיר את מראה העור הכללי
מעניק לעורך גוון אחיד
באישור המועצה הבינלאומית למדעי האלו
לא בוצעו ניסויים על בע״ח
תמונה של ג'ל למראה זוהר מסדרת סוניה
  • מעניק גוון עור אחיד
  • מבהיר את מראה העור הכללי
  • מפחית את הופעת הנקבוביות

תיאור ומטרה

ההמלצה שלכם תהיה פשוט קורנת, לאחר שתראו איך הג’ל החדש שלנו למראה זוהר מעניק לעורכם זוהר טבעי, עור צעיר יותר קורן ומאיר.
האירו את עורכם עם הג’ל שלנו למראה זוהר כדי לעזור להחזיר לו את הבוהק הטבעי. פפטידים עטופים בתוך הג’ל הנספג במהירות שלנו עוזרים להעביר את טכנולוגיית העור החדישה ביותר כדי להפוך את המראה הכללי של העור לאחיד יותר.
שורש ליקוריץ ותערובת ייחודית של אצות ירוקות וחומות ידועים ביכולתם לעזור לגוון עור אחיד ולטשטש את מראה כתמי הגיל. לתערובת אצות זו מצורפים ליפוזומים המוודאים שיתרונות הג’ל מועברים לעור שלכם בדיוק במקומות שצריכים אותם. אנחנו משתמשים גם בתמצית פרח התלתן האדום כדי לעזור בהפחתת הופעת נקבוביות גדולות.
סיבה נוספת לייחודיות המוצר היא האוסף של חמישה צמחים אסייתיים: שורש סקוטלריה בייקלנסיס, שורש גליצרהיזה גלברה, שורש מורוס אלבה, פרח ארטמיסיה קפילריס ופרי הזיזיפוס חוחובה. צמחים אוריינטליים אלה ידועים ביכולתם לאזן ולהבהיר את גוון העור הכללי.
העור המשופר שלכם יקרין מרקם רך וחלק ויפלוט זוהר בריא עם תוצאות מעוררות קנאה.
שלטו בשמנוניות והעניקו לחות למקומות בהם עורכם זקוק לה ביותר עם מערכת טיפוח העור היומית של סוניה (Sonya™ daily skincare system).

רכיבים

ג׳ל אלו ורה מיוצב*, מים, פרופנדיול, קפריליל מתיקון, ניאצינמיד, קטאריל אוליבאט, קו-פולימר נתרן אקרילטס, בוטילן גליקול, סורביטן אליבאט, לציטין, איזופנטילדיול, תמצית פרח תלתן (Trifolium Pratense), תמצית שורש סקוטלריה בייקלנסיס, תמצית שורש ליקוריץ, גליצרהיזה גלברה, תמצית שורש מורוס אלבה, תמצית פרח ארטמיסיה קפילריס, תמצית פרי זיזיפוס חוחובה, 1,2 הקסנדיול, חומצה קפרילהידרוקסמית, קפריליל גליקול, אתילהקסיגליצרין, לציטין שעבר הידרוגנציה, נתרן אולאט, אוליגופפטיד-68, דיסודיום EDTA, סורביטן לאוראט, הידרוהקסיתילצלולוז, אצטיל דיפפטיד-1 צטיל אסטר, שמן דיקרטריה רוטונדה, שמן רוטנרה למלוסה, נתרן אסקורבאט, חומצה פיטית.

מכיל

28.3 מ”ל

שימוש מומלץ

לאחר הניקוי יש לעסות כמות קטנה על כל הפנים עבור זוהר בוהק. לתוצאות הטובות ביותר כדאי להשתש יחד עם ג’ל ניקוי מרענן, מסיכת ג’ל וג’ל לחות מרגיע. יש לנקות ביסודיות בבוקר עבור גוון פנים מאוזן. יש להתמש לפחות פעמיים או שלוש בשבוע לקבלת התוצאות האופטימליות.

* ג’ל אלו ורה מיוצב – ג’ל אלו ורה שעבר תהליך שימור מוגן פטנטים המאפשר שמירת הפעילות של כל מרכיבי הג’ל הטבעיים.