#349

שמפו לתוספת לחות מסדרת סוניה®

בהשגחה למהדרין
עשיר במיוחד בלחות
מכיל מזון מְלָכוֹת
שומר על איזון ה-pH של הקרקפת
לא בוצעו ניסויים על בע״ח
תמונה של שמפו
  • בטוח לשימוש בשיער צבוע
  • מווסת את איזון הלחות הטבעית של שיערך
  • מאזן את רמת ה-pH בקרקפת
  • בהשגחה למהדרין

תאור ומטרה

הרוו את שיערכם בלחות עם שמפו “היידרייט” מסדרת סוניה, ההתחלה המושלמת לשגרת טיפוח השיער. שמפו "היידרייט" עשיר במיוחד בלחות, בעל נוסחה המעניקה אקסטרה לחות ומותירה את השיער עמיד יותר ומלא מרץ עם תוספת נפח וברק.
אלו ורה ומזון מְלָכוֹת שבשמפו זה מסייעים לויסות ואיזון הלחות הטבעית של השיער ומותירים אותו הרבה יותר נקי, מבריק, בריא וקל לסירוק. אתם תאהבו את הניחוח הנעים שלו ושיערכם יאהב את הלחות הנוספת; האלו ורה מעניקה לחות ושומרת על איזון ה-pH של הקרקפת. מזון המלכות גם הוא מעניק לחות, מזין את עור הקרקפת ומונע יובש שעלול להוביל להופעת קשקשים. מזון המלכות מכיל נוגדי חימצון המנטרלים רדיקלים חופשיים בשיער ומסייעים בשיקום שיער פגום.

רכיבים מזינים נוספים בשמפו “היידרייט” מסדרת סוניה:
פנטנול – נגזר מוויטמין B5 המעניק לחות לקרקפת, מפחית קצוות מפוצלים, ומוסיף ברק.
גליצרידים מגרעיני חמנייה – נגזרים משמן חמניות, מותירים את שיערך מלא ברק ויוצרים קצף עשיר לניקוי יסודי.

מכיל

355 מ”ל

רכיבים

מיץ עלה אלו ורה ברבדנסיס (ג’ל אלו ורה מיוצב*), מים, סודיום C-14-16 אולפין, סולפונט, לורמידופרופיל בתאין, פרופנדיול, דימטיקון, גלוקוסיד קוקוס, גליצריל חומצת שמן, פוליקוונטריום-74, לאורט-7,PEG-80  סורביטן לוראט, סודיום טרידכת סולפט, כוכמידופרופיל הידרוקסיסולטן, אבקת מזון מלכות, PEG-150 דיסטרט, סודיום לאורואמפקטט, סודיום לאורט-13, קרבוקסילט, שמן זרעי חוחובה, חלבון חיטה לאחר הידרוליזה, גואר הידרוקסיפרופילטרימוניום כלוריד, PEG-10 גליצרידים חמניות, פנתנול, גליקול סטארט, סודיום כלוריד, פנוקסיתאנול, מתילותיאזולינון, חומצה ציטרית, חומרי ריח (בושם).

הוראות שימוש
יש להוסיף כמות קטנה מהשמפו לשיער רטוב ולעסות את הקרקפת, להקציף ולשטוף ביסודיות. ניתן לחזור על הפעולה לפי הצורך ולהמשיך עם מרכך “היידרייט” מסדרת סוניה. לתוצאות טובות יותר מומלץ להשתמש לסירוגין עם שמפו ומרכך “ווליום” מסדרת סוניה.
יש להימנע ממגע עם העיניים. במקרה של מגע עם העיניים יש לשטוף ביסודיות תחת מים זורמים .

* ג'ל אלו ורה מיוצב – ג'ל אלו ורה שעבר תהליך שימור מוגן פטנטים המאפשר שמירת הפעילות של כל מרכיבי הג'ל הטבעיים.