#350

מרכך ללחות מסדרת סוניה®

בהשגחה למהדרין
תוספת לחות וברק לשיער
מרכך שיער יבש ושברירי
באישור המועצה הבינלאומית למדעי האלו
לא בוצעו ניסויים על בע״ח
תמונה של קונדישינר
  • בטוח לשימוש בשיער צבוע
  • מותיר את השיער קל לסירוק
  • מעניק לחות וברק לשיער
  • בהשגחה למהדרין

תאור ומטרה

מרכך “היידרייט” מסדרת סוניה מעניק לשיערכם לחות, מתיר קשרים מקל על סירוק, מרכך שיער יבש ושברירי ומותיר את שיערכם מלא ברק. המרכך הוא התוספת המושלמת לחפיפה בשמפו סוניה ללחות.
הנוסחה הבלעדית שלנו מכילה אלו ורה ומזון מלכות יחד המסייעים לשיער יבש ושברירי לקבל את תוספת הלחות שכה חסרה לו. למעשה, הוא גם מסייע להזין את הקרקפת, לשלוט בשיער מקורזל, ומותיר את שיערך רך, מבריק וקל מאוד לסירוק ועיצוב. אתם תאהבו גם את הניחוח הרך והנעים של המרכך.

רכיבים מזינים נוספים במרכך “היידרייט” מסדרת סוניה:
מיץ עלה אלו ורה ברבדנסיס (ג’ל אלו ורה מיוצב*), מים, דימתיכון, צטיל אלכוהול, שמן זרעי מקדמיה, שמן זרעי חמניות, פרופנדיול, ביס-הידרוקי/מטוקסי אמודימתיכון, בהנטרימוניום כלוריד, בהנטרימוניום מתוסולפט, אבקת מזון מלכות, סימונדסיה צ’ינזיס – שמן זרעי חוחובה, חלבון חיטה לאחר הידרוליזה, גואר הידרוקסיפרופילטרימוניום כלוריד, פנתנול, בוטילן גליקול, גליצריל סטאראט, פנוקסיאתנול, מתיליסותיאזולינון, חומרי ריח (בושם).

מכיל

355 מ”ל

הוראות

לאחר החפיפה בשמפו “היידרייט”  מסדרת סוניה, יש לעסות את המרכך בעדינות לתוך השיער ולהשאיר למשך 2-3 דקות. לשטוף את השיער ביסודיות. לתוצאות טובות יותר מומלץ להשתמש לסירוגין עם שמפו ומרכך “ווליום” מסדרת סוניה. יש להימנע ממגע עם העיניים. במקרה של מגע עם העיניים יש לשטוף ביסודיות תחת מים זורמים.

* ג'ל אלו ורה מיוצב – ג'ל אלו ורה שעבר תהליך שימור מוגן פטנטים המאפשר שמירת הפעילות של כל מרכיבי הג'ל הטבעיים.