#605

ניקוי עור בדרך חדשנית

הקצפה עדינה לעור מעורב
מסיר לכלוך, איפור ושמן ללא מאמץ
ריכוך העור תוך כדי ניקוי
אלו ורה מרגיעה במקום הסרת עור
לא בוצעו ניסויים על בע״ח
ג'ל ניקוי פנים מרענן מסדרת סוניה
  • מרכך תוך כדי חיטוי
  • ג'ל אלו ורה מרגיע
  • הקצפה עדינה לעור מעורב

 

* ג’ל אלו ורה מיוצב – ג’ל אלו ורה שעבר תהליך שימור מוגן פטנטים המאפשר שמירת הפעילות של כל מרכיבי הג’ל הטבעיים.

תיאור ומטרה

הזיזו הצידה את חומרי הניקוי מסורתיים! ג’ל הניקוי המרענן שלנו משתמש במערכת הובלת ג’ל כדי לנקות מבלי להסיר מעורכם את ההגנה הטבעית שלו, זאת הודות לג’ל האלו ורה המיוצב שלנו והחומרים הבוטניים העוצמתיים.
אתם תבחינו מהרגע הראשון שבו הג’ל הקריר ייגע בעורכם שזו איננה חוויה מהסוג שבו הפנים מתכסות בהמון בועות ושבה צריך להישאר עם עור מתוח. ג’ל האלו ורה שלנו, הנתמך ברכיבים מכל רחבי העולם הוא הדרך החדשנית והטובה ביותר לחטא את עור הפנים שלכם גם בבוקר וגם בלילה לחוויה עדינה ומרגיעה.
חומצות אמינו מתפוח והידרוקסי-אצטופנון מעשירים את הקצף העדין של ג’ל הניקוי המרענן כדי לתמוך בעור מעורב. תמצית פרי האקציה קונצ’ינה אשר נמצא בג’ונגלים הטרופיים של אסיה היא חומר חיטוי טבעי אשר עוזר להסיר הצטברות של תאים מתים, לכלוך ואיפור לחוויית ניקוי יסודית אך רכה. ג’ל ניקוי מרענן לא משתמש רק בחומרי חיטוי, אלא כולל גם חומרים המעניקים לחות כמו שמן באובב בכבישה קרה, אותו מהללים בזכות חומצות השומן הבלתי-רווי שבו. שמן באובב מגיע מעצים בסנגל. עץ זה, הידוע גם כ”עץ החיים” לתושבי האזור, ידוע כעץ שחי 500 שנה. החוזק ואורך החיים של העץ הזה גורם לו להיות מקור נהדר לתמצית המחזקת את הנוסחה שלנו.

מכיל

118 מ”ל

רכיבים

ג׳ל אלו ורה מיוצב*, מים, דציל קלוקוזיד, פרופנדיול, קפריליל מתיקון, פוליקרילט קרוספולימר-6, נתרן קוקויל גליצינט, 1,2 הקסנדיול, אסטרי פוליגליצריל-6 משמן זרעי אדנסוניה דיגיטטה (באובב), קרוס-פולימר סורביטן אולאט דצילגלוקוזיד, גלוקוזיד קוקוס, גליצריל אולאט, תמצית פרי אקאציה קונצ’ינה, תמצית פרי Balanites Aegyptiaca, תמצית שורש גיפסופילה פניקולטה, חומצה קפריל-הידרוקסמית, קפריליל גליקול, אתיל-הקסיל-קליצרין, חומצות אמינו מתפוח נתרן קוקויל, גומי Caesalpinia Spinosa, הידרוקסיאצטופנון, דיסודיום EDTA, אשלגן סורבט.

שימוש מומלץ

יש לשים כמות נדיבה על אצבעות רטובות ולעסות אל תוך העור. לקבלת גוון פנים רענן יש לשטוף ביסודיות. לתוצאה מיטבית רצוי להמשיך עם ג’ל למראה זוהר או מסיכת ג’ל מזקקת.
אזהרה: יש להימנע ממגע בעיניים. במקרה של גירוי בעין, שטפו ביסודיות במים. במידה והגירוי ממשיך יש לחדול משימוש ולהיוועץ ברופא.