#341

לאחר מריחת המסיכה תרגישו את פלא פעולתה, וכאשר היא מתהדקת, תדעו שהיא מנקה את הנקבוביות.

בשילוב עם ”אלו אקטיבטור” מתקבלת תמיסה ייחודית לטיפול פנים
הטבע בשירות האנטי אייג׳ינג
קמומיל וקומפרי מחליקים ומרגיעים עור רגיש
ניתן להוסיף 1/2 כפית דבש להעשרת הפינוק
לא בוצעו ניסויים על בע״ח
תמונה של אבקת מסיכה
  • מהילת אבקת המסכה עם אלו אקטיבטור הינה חיונית
  • המסכה מחליקה, מנקה ומכווצת את רקמות העור
  • הקמומיל והקומפרי מחליקים ומרגיעים עור רגיש
  • ניתן להוסיף 1/2 כפית דבש לתערובת המסכה להעשרת הפינוק (תוספת הדבש לא מאפשרת לתחליב להתקשות ואפשר למרוח מתחת לעיניים)

תאור ומטרה

אבקת המסכה היא צירוף ייחודי של רכיבים עשירים שנבחרו הודות לתכונותיהם המיוחדות לטפח את העור ולנקות את הנקבוביות. אבקת המסכה תוכננה להתמזג עם ה”אלו אקטיבטור” – הנוזל המפעיל, ליצירת תחליב קל לפנים ולצוואר. לאלבומין ומלטודקסטרין, שני רכיבים במסכה שלנו, תכונות שאיבה וכיווץ, והקאולין סופג עודפי שומנים. האלנטואין, הקומפרי, והקמומיל מטפחים ומחדשים את תאי העור ומזרזים צמיחת תאים חדשים.
בצורה כזו, מטפחים כל רכיבי המסכה את עורכם, ומביאים לתחושה אידיאלית של הזנה וטיפוח.

רכיבים

Albumen, Zea Mays (Corn) Starch, Kaolin, Allantoin, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Diazolidinyl Urea, Fragrance (Parfum), Red 27 Lake (CI 45410).

מכיל

30 מ"ל

שימוש מומלץ

כדי להכין תמיסה ייחודית לטיפול פנים יש להשתמש ב”אלו אקטיבטור”. ערבבו כפית מחוקה של אבקת מסכה עם כפית אחת (בעלי עור רגיש ידללו את התמיסה עם כפית ורבע) של “אלו אקטיבטור”, עד לקבלת תחליב דליל. מרחו שכבה עבה על הפנים בעזרת מברשת קוסמטית תוך תנועה למעלה והחוצה. התחילו נמוך על הצוואר והמשיכו כלפי מעלה. השאירו את המסכיה על עורכם למשך 15-20 דקות לערך (במקרים של עור רגיש – פחות זמן). הסירו את המסכה על ידי הרטבה עם מגבת חמימה ולחה ואחר כך שטפו את הפנים והצוואר במים פושרים.

הערה

לעיתים יכולים להופיע עקצוצים לאחר מריחת הבלילה. כאשר זה קורה, יש לתופף קלות במקום הגירוי עם קצות אצבעותיכם, עד להיעלמות הגירוי. אין לשפשף או לשרוט. לעיתים נראה כי העור מתוח בצד אחד יותר מהשני, אין לכך חשיבות כיוון שהזנת העור נעשית לפי צרכיו, ולאחר השטיפה התופעה נעלמת.