#234

מסכת ניקוי קלה למריחה עם פעולה עמוקה, תותיר את עורכם חלק, רענן וחיוני

מכיל מינרלים טבעיים מהים
מכיל ג’ל אלו ורה מיוצב
מכיל דבש
מחזיר לעור לחות, גמישות וחיות
לא בוצעו ניסויים על בע״ח
תמונה של מסיכת מרין
  • מנקה לעומק ומספק לחות
  • מכיל מינרלים טבעיים מהים
  • מסכה קלה לשימוש

תאור ומטרה

לאחר בילוי ארוך או יום עבודה קשה העור שלנו נראה עייף ויבש. ניקוי עמוק ותוספת לחות הן הפעולות המתבקשות כדי להחזיר לעור את הלחות, הגמישות, החיות והמראה הרענן שלו. מסכת המרין של Forever מנקה את העור לעומקו ובו בזמן דואגת להחזיר לו את האיזון והמראה הרענן. כל זאת בעזרת מינרלים טבעיים שמקורם באצות ים מסוגים שונים בשילוב מנצח עם ג’ל אלוורה מיוצב המעניק לחות והזנה לעור. כדי להשלים את התמהיל הזה הוספו דבש ומיצוי מלפפונים. מסכה זאת קלה מאד לשימוש, היא חודרת לעומק העור ומשאירה אותו רענן וזוהר. העור שלך יאהב את האיכויות הייחודיות הנובעות מהרכיבים המצויינים של מסכת המרין!

רכיבים

Aloe Barbadensis Leaf Juice (Stabilized AloeVera Gel* /gel d’aloès vulgaire stabilizé), Water(Aqua), Bentonite, Glycerin, Honey, Kaolin,Sodium Hyaluronate, Algae Extract, MacrocystisPyrifera Extract, Rosmarinus Officinalis(Rosemary) Leaf Extract, Cucumis Sativus(Cucumber) Fruit Extract, Tocopherol (NaturalVitamin E/vitamine E naturelle), Ascorbic Acid, Retinyl Palmitate,1,2-Hexanediol, CaprylylGlycol, Methylparaben, Fragrance (Parfum).

מכיל

113 גרם

שימוש מומלץ

לאחר ניקיון יסודי של הפנים, מרחו כמות נדיבה של מסכת המרין על כל הפנים פרט לעיניים בתנועות כלפי מעלה והחוצה. יש להניח למסכה להתייבש במשך 15-20 דקות ואז לשטוף אותה במים חמימים ובמטלית רכה. התוצאות הטובות ביותר תושגנה על ידי שימוש במסיכה פעמיים בשבוע.
אזהרה! יש להימנע ממגע בעיניים, במקרה של גירוי, יש לשטוף היטב במים. אם הגירוי מתמשך, יש להפסיק את השימוש ולהתייעץ עם רופא.

* ג'ל אלוורה מיוצב – ג'ל אלוורה שעבר תהליך שימור מוגן פטנטים המאפשר שמירת הפעילות של כל מרכיבי הג'ל הטבעיים.