#71

תוספת מושלמת לכל תכנית ירידה במשקל

מאט את המרת פחמימות לשומנים
מכיל גרסיניה מדרום אסיה
מרכיבים מדכאי תיאבון
מכיל כרום המסייע בפירוק סוכרים
לא בוצעו ניסויים על בע״ח
תמונה של גרסיניה פלוס
 • כלי יעיל ביותר בדרך להפחתת המשקל
 • תורם להורדת הכולסטרול
מידע תזונתי
 • סימון תזונתיערךלכמוסהאחוז מהתצרוכת היומית
 • כרוםמק״ג10050%

רכיבים

תמצית גרסיניה, שמן חריע, ג'לטין, חומר הלחה (גליצרול), שמן MCT, מים, חומר הזגה (שעוות דבורים), מתחלב סויה ליציטין, חומר טעם וריח (תמצית חרובים), צבע מאכל (טיטניום דיאוקסיד), כרומיום פיקולינאט.

מכיל

70 כמוסות

שימוש מומלץ

כמוסה אחת לפני האוכל, שלוש פעמים ביום (רצוי 20-30 דקות לפני האוכל). HCA מתחילה להשפיע לאחר לקיחת 500 מ"ג, אם לוקחים "פוראוור גרסיניה פלוס" שלוש פעמים ביום, השפעתה- HCA ניכרת הרבה יותר. מומלץ לשתות לפחות 2 ליטר מים ליום (8-10 כוסות של 250 מ"ל כל אחת, בין הארוחות).

תאור ומטרה

"פוראוור גרסיניה פלוס" הוא תוסף תזונה מהפכני המכיל מספר רכיבים היכולים לסייע לירידה במשקל. המרכיב העיקרי הוא חומר טבעי המופק מפרי עץ הצומח בדרום אסיה ונקרא "גרסיניה קמבוג'יה", ידוע גם בשם "מלבר תמרינד". מייבשים את הקליפה של פרי זה ומעבדים אותה ליצירת חומצה הידרוקסי-סיטרית (HCA). במובן הכימי, HCA דומה מאד לחומצת ההדרים המצויה בתפוזים ובמינים אחרים של פרי הדר. פרי הגרסיניה הוא בגודל תפוז, אך במראהו דומה יותר לדלעת. במשך מאות שנים, משתמשים בפרי הגרסיניה למטרות אכילה ורפואה בדרום הודו ובתאילנד.
מומחים בתחום תרכובות הצמחים למדו להכיר את תכונותיה המיוחדות של HCA בשנות ה- 60 המאוחרות, הם נוכחו לדעת שתרכובת זו יכולה להפחית את יצירת השומנים מפחמימות בגוף. בתהליך חילוף חומרים נורמלי לאחר ארוחה רגילה, פחמימות שאינן מנוצלות ליצירת אנרגיה, מאוחסנות כגליקוגן והופכות בכבד לשומן. פעולת ה- HCA מפסיקה את פעולת האנזים – Citrate Liase, ההופך את הפחמימות לשומן. כתוצאה מכך, הגוף ישרוף את מלאי השומנים הקיים. התוצאה: סיוע להפחתת משקל.
HCA אף משפיעה כמרסן תאבון טבעי. לאחר שמספיק גליקוגן נוצר ואוחסן בכבד, נשלח מסר למוח, המודיע שהגוף קיבל כמות מספקת של מזון. פעולה זו נקראת רפלקס שובע והיא מדכאת את התאבון ומקטינה את התשוקה למזון נוסף (מומלץ להקשיב לגוף כשמסר השובע מגיע ולהפסיק לאכול).
מרכיב חשוב נוסף הוא כרום פיקולינט. למרבה הצער הכרום נדיר בתזונה מודרנית. צריכת סוכר וביצוע פעילויות שונות גורמים לניצול יתר את כמות הכרום הקטנה המגיעה לגוף. שלוש כמוסות של "פוראוור גרסיניה פלוס", מספקות 300 מק"ג כרום, וכך מתקנות את המחסור השכיח הזה. כרום מסייע בפירוק הסוכר, ועוזר בשמירה על לחץ דם; מחסור בו יכול לגרום לעלייה ברמת הסוכר בדם וברמות הכולסטרול. מחסור בכרום גורם להרגשת עייפות וליצירה מוגברת של שומן וכתוצאה מכך למחלות לב וסוכרת.
שני הרכיבים האחרונים ב"פוראוור גרסיניה פלוס" הם (Medium Chain Triglycerides (MCT ושמן חריע. אלה נקראים "שומנים בריאים" או "שמנים חסרי שומן", הם מסייעים בהגנה על הלב, שומרים על גמישות כלי הדם והוכחו כחשובים לשמירת בריאות הלב ודרכי הדם. בנוסף, הם ממריצים את קצב חילוף החומרים. הגוף ממיר שמנים אלה לאנרגיה זמינה וכך הם גורמים לתחושת חיוניות. יתרונות נוספים של שני שמנים בריאים אלה מתייחסים לתרומתם לעור, לשיער ולצפורניים בריאות.
לסיכום, "פוראוור גרסיניה פלוס" הוא תוסף תזונה מצויין, מתוכנן להאט המרת פחמימות לשומנים, להמעיט היווצרות כולסטרול וחומצות שומניות ולדכא תיאבון. התוצאה: הקטנת כמות המזון הנצרכת.

 

שאלות ששואלים בדרך כלל על "גרסיניה פלוס ":

 1. האם כדאי לאדם שמן ליטול יותר מן הכמות המומלצת?
  לא חשובה הכמות כמו שיעור חילוף החומרים בגוף. בקרב אנשים מסויימים, חילוף החומרים מהיר מאשר אצל אחרים; גרסיניה עוזר לבעלי חילוף חומרים מהיר כמו גם לבעלי חילוף חומרים איטי.
 2. האם גרסיניה מתאימה לנשים בהריון או לנשים מיניקות?
  גרסיניה אינו מזיק אך נשים בהריון או נשים מניקות, אינן צריכות להתעסק בדיאטות. יש להעדיף אוכל בריא בכמויות הנכונות. בכל מקרה עליהן לקבל אישור מרופא.
 3. האם ילדים יכולים להשתמש בגרסיניה?
  למה שילד בריא, צומח, וגדל יתעסק בדיאטה? אם לילד יש בעיות משקל, יש לבדוק ולהבין מה מקורן של בעיות אלה בטרם יהפכו לבעיות כרוניות. בכל מקרה יש לקבל אישור מרופא.
 4. האם עוד מישהו צריך להימנע מגרסיניה פלוס?
  במצבים מסויימים יש לבדוק עם רופא לפני שמתחילים: מקרים של לחץ דם גבוה, סוכרת, מחלות לב, כבד וכליות. באופן דומה, אם צריכת הקלוריות היא נמוכה (כלומר, פחות מ 800- קלוריות ליום), וכמובן כל אלו הצורכים תרופות יש להיוועץ ברופא.