#196

עם גלוקוזמין סולפט וכונדרואיטין סולפט לתיפקודם הבריא וניידותם של המפרקים

לא בוצעו ניסויים על בע״ח
מוסיף סיכוך למפרקים
בטוח לצריכה יומית
מכיל MSM טבעי
מכיל ויטמין C
תמונת מוצר: פרידום
  • זמינות מעולה לגוף ספיגה יעילה יותר עקב השימוש באלו ורה כבסיס.
  • מכיל חומרים טבעיים, המשפרים את סיכוך המפרק.
  • פעילות אפקטיבית ומהירה.
מידע תזונתי
  • מרכיביםמידותסימון תזונתי ב 40- מ”ל100 מ״ל
  • קלוריותקלוריות1742.5
  • חלבוניםגרם0.51.25
  • פחמימותגרם3.58.75
  • שומניםגרם00
  • ויטמין Cמ״ג83.3138
  • ויטמין Eמקג״ר1640

תאור ומטרה

ל”פוראור פרידום” נוסחה חדשנית, המכילה את מגוון מרכיבי התזונה המושלם ביותר בשוק. הנוסחה מסייעת באופן יוצא דופן לתחזוקה ולתפקוד התקין של המפרקים. משקה מיוחד זה, לא רק עוזר להקל על תופעות ההזדקנות ושחיקת המפרקים אלא גם עוזר למנוע את הנזק הנוצר מפעילות ספורטיבית במשך השנים. חברת Forever שידכה בין שלל היתרונות של ג’ל האלו ורה המיוצב ובעיקרם שיפור כושר ספיגת מרכיבי התזונה במערכת העיכול לבין החומרים: גלוקוזאמין סולפט, קונדרויטין סולפט, מתיל סופיניל מתאן MSM, ויטמין C וויטמין E כדי לקבל מוצר ראשון במעלה.

שני החומרים העיקריים שהוספו לג’ל האלו ורה – גלוקוזאמין סולפט וקונדרויטין סולפט, הם שני חומרים טבעיים אשר נמצאים בסחוס. הסחוס משמש כמיסב של המפרק וכבולם זעזועים. לסחוס יש שני גורמי שחיקה: האחד, שחיקה טבעית הנובעת מתנועה. השני, מנגנון הרס טבעי איטי. הנוזלים שבסחוס משמשים כחומר סיכה בעל צמיגות מתאימה ומאפשרים לחלקי המפרק להחליק אחד על השני באופן חופשי. ככל שהגוף מזדקן ספיגת חומרים אלו יעילה פחות וזמינותם נמוכה, כאן נכנס ג’ל האלו ורה לתמונה. תופעה זו שכיחה אצל ספורטאים כיוון שגופם חווה נזק מכני נרחב – בעיקר בברכיים ובקרסוליים, וכן בגילאים מבוגרים. עודף משקל מהווה גורם משמעותי נוסף, בייחוד אצל נשים. ג’ל האלו ורה משפר את ספיגת המזון במערכת העיכול ומקנה “פוראור פרידום” יתרונות בולטים.

ויטמין C נחוץ במיוחד כגורם משלים בפעולתו של MSM, ה – MSM הוא מקור טבעי של גופרית אורגנית ונמצא כמעט בכל תא בגוף. ל – MSM תכונות מונעות דלקת ויחד עם ויטמין C הם יוצרים מערך הגנה משותף למפרקים.

כמו במוצרי Forever האחרים מקור הרכיבים הוא טבעי והם נחשבים בטוחים וכמעט ללא תופעות לוואי. הכמות הבינלאומית המומלצת לשתייה היא 120 מ”ל ליום. כמות זו מכילה כ – 1500 מ”ג של גלוקוזאמין סולפט, 1200 מ”ג של קונדרואיטין סולפט, 750 מ”ג של MSM ו- 250 מ”ג של ויטמין C. צירוף מנצח זה, של אלו ורה עם מגוון החומרים הללו, הוכיח את עצמו כאלטרנטיבה אפקטיבית ובטוחה. צריכה יומית תעזור לסובלים מבעיות מפרקים ולאלו המצויים בסיכון גבוה לשחיקת מפרקים: ספורטאים, נשים, אנשים בעלי משקל עודף ופועלים בעבודות פיזיות. התחילו לשפר את חופש התנועה שלכם Freedom עכשיו ולתמיד !Forever

רכיבים

ג’ל אלו ורה מיוצב*, רכז תפוזים טבעי, גלוקוזאמין סולפט, קונדרויטין סולפט, מתיל סולפיניל מתאן MSM ,חומצה אסקורבית ויטמין C ,טוקופרול ויטמין

מכיל

1 ליטר

שימוש מומלץ

נערו היטב לפני השימוש.
בהנחיית משרד הבריאות הישראלי 5 מ”ל עם כוס מים על קיבה ריקה.
המלצה בינלאומית: 60-120 מ”ל ליום בבוקר, על קיבה ריקה.

אחסון

יש לשמור בקירור לאחר הפתיחה.

* ג’ל אלו ורה מיוצב – ג’ל אלו ורה שעבר תהליך שימור מוגן פטנטים המאפשר שמירת הפעילות של כל מרכיבי הג’ל הטבעיים.