236

מוצר בעל נוסחה בלעדית, אשר נועדה במיוחד להבהיר את הפנים ואת גוון העור, תוך צמצום מראה הכתמים הכהים

מאחד את גוון העור
תמציות צמחים ייחודיות וג’ל אלו ורה מיוצב
באישור המועצה הבינלאומית למדעי האלו
מומלץ לשלב עם קרם הגנה לשמש
לא בוצעו ניסויים על בע״ח
תמונת מוצר: אפיבלנק
  • פועל הדרגתית להאחדת גוון העור
  • מבהיר את עור הפנים
  • מצמצם את הופעתם של כתמים שחורים

תאור ומטרה

רובנו חולמים על עור חלק ונקי מכתמים. אולם אורח חיינו העמוס וחשיפתנו לנזקי מזג האוויר, גורמים לרוב לכתמים ולפגמים בעור.
הנוסחה הבלעדית של אפיבלנק, נועדה במיוחד להבהיר את הפנים ואת גוון העור, תוך צמצום הופעת הכתמים השחורים. 100% האלוורה הטהור המיוצב שלנו הוא בסיס מצוין לתמציות הצמחיות, כגון ארבוטין (שיח הברברי) ,Rumex Occidentalis (חומעה) וויטמי ן E טבעי, המשתלבות יחדיו ויוצרות תכשיר משובח זה.
אפיבלנק אפקטיבי ביותר כאשר מורחים אותו ישירות על הפגמים או הכתמים השחורים שבעור. במהלך היממה, מומלץ להשתמש במסנן קרינה מבוסס אלוורה-קרם הגנה לשמש של Forever בשילוב עם אפיבלנק.

רכיבים

Aloe Barbadensis Leaf Juice (Stabilized AloeVera Gel), Water (Aqua), Glycerin, Arbutin,Triethanolamine, Sodium Ascorbyl Phosphate,Rumex Occidentalis Extract, SodiumHyaluronate, Tocopherol (Natural VitaminE), Xanthan Gum, Carbomer, Dimethicone,1,2-Hexanediol, Caprylyl Glycol, DisodiumEDTA, Methylparaben, Fragrance (Parfum).

מכיל

28.3 מ"ל

שימוש מומלץ

יש למרוח מדי בוקר ולילה על עור נקי באזורים שבהם ברצונך להבהיר את העור ולאחר מכן השתמש בקרם לחות. במהלך היממה, מומלץ להשתמש גם במוצר “אלו סאן סקרין”, מבית Forever.

זהירות: יש להימנע ממגע באזור העיניים. במקרה של גירוי בעיניים, שטוף היטב במים. אם הגירוי נמשך, הפסק את השימוש והיוועץ ברופא.

* ג'ל אלוורה מיוצב – ג'ל אלוורה שעבר תהליך שימור מוגן פטנטים המאפשר שמירת הפעילות של כל מרכיבי הג'ל הטבעיים.