#238

כדוריות גמישות משמן החוחובה הצפות בתוך תחליב סבוני, מייצרות ניקוי עמוק של העור

כדוריות זעירות של שמן החוחובה מתגלגלות ואוספות תאי עור מתים
מעולה לנשים ולגברים כאחד
בטוח לשימוש יומיומי
מכיל ג’ל אלו ורה מיוצב
לא בוצעו ניסויים על בע״ח
תמונת מוצר אלו סקראב
  • ”פילינג” טבעי לפנים ולגוף
  • מכין את העור לתוספת לחות
  • מעולה לשימוש לפני גילוח להשגת גילוח חלק במיוחד

תאור ומטרה

“אלו סקראב” של חברת Forever מציע לכם חווית רחצה מפנקת ויסודית. בעזרת הצירוף המיוחד של ג’ל האלו ורה המיוצב עם כדוריות מיקרוניות משרף שמן החוחובה הטהור, “אלו סקראב” הוא עדין וטוב לשימוש יומיומי אך גם חזק מספיק כדי לנקות את הפסולת המצטברת בנקבוביות העור העדינות. שילוב זה של רכיבים טבעיים יסלול את הדרך לתהליך ההתחדשות המיוחד של העור, תוך הגנה עליו מפני התייבשות הנגרמת על ידי חומרי ניקוי סינטטיים. ” אלו סקראב” הוא מוצר טיפוח לעור המיועד לשימוש על כל אזורי העור כולל הפנים, תוך קרצוף עדין של פסולת ותאי עור מתים הסותמים את הנקבוביות וגורמים למראה עייף של העור. תאי עור מתחדשים כל 21-28 יום. הפעולה העדינה של “ אלו סקראב” “ משייפת” את העור בעדינות וכך מאפשרת לתאים החדשים להתפתח כדי שעורכם יראה זוהר ורענן.

רכיבים

ג’ל אלו ורה מיוצב*, מים, שמן חוחובה מועשר מימן, גליצריל סטיראט, פרופילין גליקול, סודיום קוקואיל איזטיונאט, לאורמין אוקסיד, ציטיל אלכוהול, קוקמידופרופיל בטאין, 100-PEG סטיראט, היידרטאד סיליקה, סודיום לקטאט, טוקופרול (ויטמין E), חומצת הדרים, ויטמין C, דיאזולידיניל אוראה, מתילפרבן, פרופילפרבן, חומרי ריח, צבע כחול FD&C מס’ 1.

מכיל

99 גרם

שימוש מומלץ

מירחו על הפנים או על חלקי הגוף הרטובים ועסו את העור בעזרת קצות האצבעות בתנועה סיבובית (תוך זהירות להתרחק מהעיניים) למשך 2-3 דקות. הוסיפו מים לפי הצורך. שיטפו היטב ויבשו בעזרת מגבת נקיה ורכה.
* ג’ל אלו ורה מיוצב – ג’ל אלו ורה שעבר תהליך שימור מוגן פטנטים המאפשר שמירת הפעילות של כל מרכיבי הג’ל הטבעיים.