#27

האנטיביוטיקה הטובה ביותר של הטבע!

בהשגחת בד״ץ שארית ישראל
"מהדרין" בהשגחת הרב בנימין פרוייבירט
מכיל דבש ומזון מלכות
מגן רב עוצמה
לא בוצעו ניסויים על בע״ח
תמונה של בי פרופוליס
  • חומר אנטיביוטי, אנטי‮ -‬בקטריאלי ואנטי-ויראלי טבעי רב עוצמה
  • מחוזק במזון מלכות
  • מכיל 22 חומצות אמינו, וויטמינים‮ B‬-קומפלקס
  • מקל בסימפטומים של שיעול, הצטננויות, שפעת ובעיות דרכי הנשימה
  • בהשגחת בד״ץ שארית ישראל
  • בהשגחה למהדרין

תאור ומטרה

כשאנו חושבים על דבורים, המושגים הראשונים שעולים בדעתנו, הם דבש ופולן אך קיים חומר פלאי נוסף – פרופוליס. פרופוליס הוא שרף דביק המופרש על ידי עצים, דבורים אוספות ומעבדות אותו, הן מרפדות ואוטמות באמצעותו את הכוורת להגנה מפני חיידקים, מזיקים ופגעי טבע. לאמיתו‮ של דבר, השם‮ '‬פרופוליס' נובע מהמילה היוונית שפירושה '‬לפני העיר', כלומר הפרופוליס מגן על הדבורים בכוורת מאיומים חיצוניים. לפרופוליס היסטוריה של 5000 שנים, בהן הוכיח את תכונותיו כחומר הגנה מפני חיידקים. האשורים השתמשו בפרופוליס לריפוי פצעים וגידולים, היוונים השתמשו בו בטיפול במורסות (פצע מוגלתי).‬

פרופוליס, הוא החומר האנטיביוטי הטבעי האפקטיבי ביותר שקיים, הוא עוזר בשמירת בריאות טובה על ידי חיזוק מערכת החיסון של גופנו. תכונותיו האנטי-בקטריאליות, אנטי-ויראליות ואנטי-טפיליות של חומר זה, הינן כה אפקטיביות, שהחלל הפנימי של הכוורת, הרבה יותר נקי מחיידקים מאשר חדרי הניתוח בבתי החולים. חיידק אלים באופן מיוחד הנקרא, MRSA ‮אשר כל חומר אנטיביוטי אחר אינו יכול לו, רגיש מאד לפרופוליס.‬

‬פוראוור בי פרופוליס נאסף מאזורים מדבריים גבוהים, נקיים מזיהום. על מנת להבטיח את נקיון החומר, משתמשים בכלי איסוף מיוחדים, המוגנים בפטנט. "‬פוראוור בי פרופוליס" הוא‮ %001 טבעי, ללא תוספת חומרי שימור מלאכותיים, ללא צבעי מאכל. זהו מאכל טבעי‮ מצויין, עשיר בחומרי תזונה כגון ויטמינים, מינרלים, אנזימים, חומצות אמינו, ומגוון מרכיבים אחרים בכמויות קטנות.

רכיבים

פרופוליס, חלבון סויה מבודד, אבקת חרובים כחומר מילוי, דבש, מונע התגיישות סיליקה, חומר טעם וריח שקדים, מייצב נתרן קורסקרמלוז, חומר הזגה חומצה סטארית, מזון מלכות.

דבש, מזון מלכות, טעם שקדים

מכיל

60 טבליות

שימוש מומלץ

טבלית אחת פעמיים ביום עם הארוחה
משרד הבריאות מנחה: נשים בהריון, נשים מניקות, אנשים הנוטלים תרופות מרשם וילדים – יש להיוועץ עם רופא. אסור לשימוש לילדים מתחת לגיל שנה.