#61

ג'ל אלו ורה מיוצב הטהור והפעיל ביותר בשוק כיום. ללא ריח או צבע, יעיל כאילו נסחט זה עתה מהעלה.

עזרה ראשונה לכל בעיות העור‮
ג'ל מיוצב ופעיל הקרוב ביותר לעלה המקורי
ג׳ל שקוף שאינו מכתים
אינו מכיל מוצר מן החי
לא בוצעו ניסויים על בע״ח
ג׳ל אלו ורה למריחה
  • עזרה ראשונה לכל בעיות העור
  • מרגיע אידיאלי אחרי אפילציה וטיפולי לייזר
  • ג'ל מיוצב ופעיל הקרוב ביותר לעלה המקורי

* ג’ל אלו ורה מיוצב – ג’ל אלו ורה שעבר תהליך שימור מוגן פטנטים המאפשר שמירת הפעילות של כל מרכיבי הג’ל הטבעיים.

תאור ומטרה

מבחינה היסטורית, נעשה שימוש רב בצמח האלו ורה לטיפול בכוויות קלות ופצעים שונים. ג’ל אלוורה נספג דרך כל שכבות העור ובכך מאפשר החלמה מהירה של פצעים וגירויים. ג’ל אלוורה אפקטיבי במגוון מצבים כמו: כוויות קלות, פצעים שונים, הוא מקל על גירודים, נפיחויות, כאבים, דלקות ופגיעות שונות. תכונתו האנטי-בקטריאלית מסייעת להילחם‮ בזיהומים ובו זמנית מרגיע רקמות פצועות באזורים רגישים.
למעשה, בבתים רבים גידלו את צמח האלו ורה על אדן החלון כעזרה ראשונה לשעת חירום. אך מי צריך צמח אלו ורה, כשאפשר לשמור שפופרת‮ “‬ג’ל אלו ורה למריחה” של‮ reveroF ‮בהישג יד! “ג’ל אלו ורה למריחה” הוא ג’ל סמיך המכיל חומרי הזנה מגוונים וחומרים לשמירה על העור והוספת לחות. זהו תרכיב מצוין להחדרת ג’ל אלו ורה‮ טהור, פעיל ומיוצב אל תוך העור‮ – כמו למרוח על העור את הג’ל הטרי היישר מתוך העלה הטרי.

“‬ג’ל אלו ורה למריחה” הג’ל השקוף של חברת Forever נספג מהר ומרגיע מאד, הג’ל שקוף וללא ריח ובכך לא מכתים את הבגדים. בנוסף, הוא אינו מכיל חומרים שומניים נוספים.‮ “‬ג’ל אלו ורה למריחה” מרגיע אחרי אפילציה וטיפולי לייזר ויכול לשמש כחומר מוליך לבדיקות אולטרא סאונד שונות. במכוני שיער משתמשים ב”ג’ל אלו ורה למריחה” סביב קו השיער, לפני סלסולים או צביעה להגנה על העור או לפני מריטת שיער (‬חומרים מאלחשים בתוך הג’ל מפחיתים את הכאב)

ג’ל אלו ורה למריחה הוא בן ברית אידיאלי לעור כשרוצים להעניק לו קצת יותר תשומת לב. בארון חדר האמבטיה, בחדר השינה, בערכת העזרה ראשונה, או במטבח, בכל מקום בו הוא בהישג יד תמיד יהיה שימושי.

רכיבים

ג’ל אלו ורה מיוצב*, מים ללא יונים, גליצרין, טריטנולמין, קרבומר, טוקופרול‮ (‬ויטמין‮ E ‮טבעי), אלנטואין, חומצה אסקורבית‮ (‬ויטמין‮ C),דיאזולידיניל אוראה, מתילפרבן.‬

מכיל

118 מ”ל

שימוש מומלץ

נקו היטב את העור לפני מריחת “‬ג’ל אלו ורה למריחה”. חזרו על הפעולה לפי הצורך.