#199

שילוב בין ג'ל אלו ורה מיוצב עם מרכיבי הגנה עמידי מים בעלי מקדם הגנה של 30 SPF

מגן מקרני UVA ו-UVB
SPF30 - מעניק הגנה ברמה גבוהה
עמיד במים למשך 80 דקות
הגנה מירבית עם תחמוצת אבץ טבעית
לא בוצעו ניסויים על בע״ח
תמונה של קרם הגנה לשמש
  • מקדם הגנה SPF30 מקרני UVA ו-UVB
  • הגנה מהשמש עם תחמוצת אבץ טבעית מבטיחה הגנה מירבית
  • מרגיע, מעניק לחות ומגן
  • עמיד במים למשך 80 דקות

האגודה למלחמה בסרטן ממליצה:

חשוב לדעת: המושג “שיזוף בריא” מוטעה מיסודו – התפתחות תהליך השיזוף מצביעה על נזק לעור, שינוי הצבע הוא הוכחה שהעור מנסה להגן על עצמו.
יש לנקוט בכל האמצעים כדי להימנע מכוויות שמש בייחוד בקרב ילדים
יש להמעיט את החשיפה לקרינת שמש בעיקר בשעות הצהרים מ-10:00 עד 16:00.
רצוי לשהות בצל ככל האפשר, אך חייבים לזכור שכוויה משמש יכולה לקרות גם באזורי צל (עקב קרינה משנית).
כוויות שמש יכולות להיווצר גם תוך כדי שחייה והסיכון עולה במקומות בהם יש החזרי קרינה חזקים כמו משלג או מחול ים.
יש לחבוש כיסוי ראש בעל שוליים רחבים להגנת הראש והצוואר.
יש להשתמש במשקפי שמש המגינים על העיניים מפני קרינה ישירה או קרינה צידית.
חייבים להשתמש בקרם הגנה בעל תחום כיסוי רחב (המגן בפני UVA ו- UVB) ובעל מקדם הגנה גבוה SPF של לפחות 15 קרינה צידית.
זיכרו, תרופות ומוצרי קוסמטיקה שונים יכולים להעלות את הרגישות לקרינת השמש.

אינפוגרפיקס טבעוני

 

תאור ומטרה

ספגו את האווירה בחופי הארץ מבלי לתת לקרני השמש המזיקות להזיק לעורכם. בין אם אתם משחקים מטקות על החוף או יוצאים לבילוי בפארק, “אלו סאן סקרין” ידאג לכל המשפחה שלכם.
עם “אלו סאן סקרין”, אתם יכולים לצאת לכל מקום שבו השמש זורחת הודות להגנה בטווח רחב, עם מקדם הגנה SPF30, השומרת על עורכם מקרני UVA ו-UVB. קרני UVA מהוות 95% מהקרינה המגיעה לכדור הארץ. קרניים אלה חודרות לעומק העור ויש להן חלק מכריע בסימני ההזדקנות וביצירת קמטים.
קרני UVB מזיקות יותר לשכבה החיצונית של העור וגורמות להאדמה ולכוויות. השפעות קרניים אלה מזיקות אף יותר ומוגברות באזורים הנמצאים בגובה רב, על משטחים מחזירי-אור, שלג וקרח, לעתים עד חשיפה כפולה.
“אלו סאן סקרין” מציג תערובת פורצת-דרך הכוללת תחמוצת אבץ עם טכנולוגיית ציפוי מתקדמת. ניתן למרוח את קרם ההגנה בקלות, הוא נותן הגנה מירבית מהשמש וניתן להסרה בקלות מבלי להותיר שאריות ותחושה שמנונית.
זו לא רק טכנולוגיה מתקדמת של חסימת קרני שמש שהופכת את “אלו סאן סקרין” למוצר עוצמתי שכזה. אלו ורה טהורה מהמטעים הפרטיים של Forever מזינה את העור, מונעת מהלחות לחמוק ומרגיעה את העור. אנו משתמשים רק בחלקים האיכותיים ביותר של חלקו הפנימי של עלה האלו ורה כדי לתת לעורכם הגנה נוחה. הגברנו את עוצמת ההגנה על העור עם ויטמין E, הנלחם ברדיקלים חופשיים, מרכך את העור וחודר עמוק יותר כדי להעניק לחות רבה יותר.
“אלו סאן סקרין” עמיד במים למשך 80 דקות. קבלו את אפקט ההגנה המלא על ידי מריחת כמות נדיבה באופן קבוע כשאתם נמצאים בשמש. בין אם אתם נופשים בחוף הים או מבלים עם המשפחה בחיק הטבע, היו בטוחים שאתם יכולים לספוג את חום השמש בביטחון כשאתם יודעים שבכוחו של “אלו סאן סקרין” להגן על כל המשפחה שלכם.

ייחודו הבולט של מוצר זה הוא בהיותו מבוסס על ג’ל אלו ורה מיוצב שאליו הוספנו חומרים חדשניים להגנה על העור מפני הקרניים האולטרא סגולות המזיקות, המגיעות אלינו מהשמש. שילוב זה מספק לנו הגנה מפני קרני UVA ו- UVB ברמה של SPF30. “אלו סאן סקרין” עמיד בפני מים.

בעקבות החשיפה לשמש ולרוח, מתערער מאזן הלחות בגופנו מה שגורם להתייבשות והתקלפות העור. בזכות מרכיבי האלו ורה הפעילים שבו “אלו סאן סקרין” מעולה גם למריחה לאחר השיזוף, כדי לקרר ולהרגיע עור עייף.

מכיל

118 מ״ל

רכיבים

רכיבי קרם הגנה פעילים: הומוסלאט 8.5%, אוקטיסלאט 5.0%
אוקטוקרילן 10.0%, תחמוצת אבץ 12.6%
ג’ל אלו ורה מיוצב*, קפריליל גליקול, צטאריל אתילהקסאונט, כלורפנזין, דיאיזוסטארויל פוליגליצריל-3, דימר דילינולאט, אתילהקסילגליצרין, ריח, שמן קיקיון שעבר הידרוגנציה, מגנזיום סולפט, פנוקסיאתנול, חומצה פולי-הידרוקסי-סטארית, אשלגן סורבט, פרופנדיול, פרופילהפטיל קפרילט, נתרן גלוקונט, טוקופריל אצטט, טרידקן, אונדקן, קו-פולימר VP/הקסדצין, מים.

שימוש מומלץ

מרחו בנדיבות כ-15 דקות לפני החשיפה לשמש.
מרחו מחדש:
• לאחר 80 דקות של שחייה או הזעה
• מיד לאחר ייבוש במגבת
• לפחות כל שעתיים

* ג’ל אלו ורה מיוצב – ג’ל אלו ורה שעבר תהליך שימור מוגן פטנטים המאפשר שמירת הפעילות של כל מרכיבי הג’ל הטבעיים.