#51

מוצר דגל אהוב ומיוחד המציג את שני המרכיבים נושאי הפרסים שלנו: אלו ורה ופרופוליס

מכיל פרופוליס אורגני
מתאים לבעיות מקומיות כמו עקיצות וכוויות קלות
מכיל ג’ל אלו ורה מיוצב
יוצר שכבת הגנה על העור
לא בוצעו ניסויים על בע״ח
  • עוזר מאוד ורב שימושי לבעיות עור קלות ומורכבות
  • פרופוליס הוא חומר אנטיביוטי טבעי
  • יוצר שכבת הגנה על העור

תאור ומטרה

מי אם לא חברת Forever מסוגל לייצר מוצר כה ייחודי כמו “אלו פרופוליס”? אם זוכרים את שליטתנו העולמית במוצרי אלו ורה וכוורת, אין זה מפתיע ש”קרם אלו פרופוליס” שלנו, הוא אחד התכשירים הפופולריים בשימוש לעור. ברגע בו תנסו אותו, תבינו את הסיבה!

”אלו פרופוליס” מצויין כחומר הזנה לעור, הוא עשוי מתרכובת עשירה של ג’ל אלו ורה מיוצב, פרופוליס ורכיבים נוספים אחרים הידועים בתרומתם לעור בריא. המרכיב העיקרי הוא כמובן ג’ל האלו ורה המיוצב שלנו, אליו אנו מוסיפים פרופוליס אורגני על מנת להעצים את תכונותיו האנטיביוטיות של הקרם (ראה “בי פרופוליס” בחלק “ מוצרי מכוורת”) קרם זה מכיל גם קמומיל וקומפרי, שני עשבי מרפא טבעיים הידועים בהשפעתם המרגיעה על העור. שני רכיבים מפורסמים אלה מופיעים במגוון מוצרי “ערכת פרח הנעורים”, ולבסוף אנו מוסיפים לנוסחה ויטמינים A ו – E הידועים בתכונותיהם הטבעיות להזנת העור.

”אלו פרופוליס” מתאים מאד לעור יבש הודות לריחו הנעים ומרקמו העשיר, הוא אידיאלי כתכשיר עיסוי להשגת רגיעה עמוקה. כמו כן, אפשר להשתמש בו לבעיות עור מקומיות כמו עקיצות, כוויות קלות וסדקי יובש בעקבים.

בכל מקרה, תכונותיו המרגיעות והאנטיביוטיות מבורכות מאד.

רכיבים

ג’ל אלו ורה מיוצב*, גליצריל סטיראט, פרופילן גליקול, ציטיל אלכוהול, 100 PEG סטיראט, לנולין, סורביטול, דיאוקטיל אדיפאט, אוקטיל סטיראט, אוקטיל פלמיטאט, אלנטואין, בי פרופוליס, לנולין אלכוהול, דיאמטיקון, טוקופרול (ויטמין E טבעי, בטא-קרוטן, פרו ויטמין A,מיצוי קומפר י, מיצוי קמומיל, טריטנולמין, חומצה אסקורביתויטמין) C אימידזולידיניל אוראה, מתילפרבן, פרופילפרבן, חומרי ריח.

מכיל

113 גרם

שימוש מומלץ

מרחו בצורה נדיבה לפי הצורך
* ג’ל אלו ורה מיוצב – ג’ל אלו ורה שעבר תהליך שימור מוגן פטנטים המאפשר שמירת הפעילות של כל מרכיבי הג’ל הטבעיים.