#205

תנו לג׳ל אלו ורה עם MSM להקל על על הכאב והנוקשות במפרקים

מרגיע שרירים תפוסים או מפרקים כואבים
מכיל MSM המופק מקליפת עץ הערבה הבוכיה
מכיל ג’ל אלו ורה מיוצב
מספק הגנה לסחוס שבמפרקים
לא בוצעו ניסויים על בע״ח
תמונת מוצר: ג׳ל אלו ורה עם MSM
  • מורכב מג'ל אלו ורה מיוצב
  • MSM ‮מופק מקליפת עץ הערבה הבוכיה
  • מקל על כאבי מפרקים ושרירים
  • מעולה למכות יבשות‬
  • כשר בהשגחת KSA באישור הרבנות הראשית לישראל
  • ״למהדרין״ בהשגחת הרב בנימין פרוייבירט

תאור ומטרה

לא פעם אנו מתעוררים בבוקר עם שרירים תפוסים  ו/ או כאבים במפרקים, לחברת Forever יש סדרת מוצרים המופנים להתמודדות עם מיחושים אלו בזכות תכונותיהם המאלחשות והאנטי דלקתיות.
ג’ל אלו ורה למריחה המכיל‮ MSM ‬ הוא אחד מהמוצרים בסדרה, הוא מצטרף אל “פוראבר פרידום”, “‬סופר אומגה 3‬”, “אלו לושן” ו”אלו היט” (ראו פירוט על כל מוצר ב”מפרט המוצרים”).

MSM הינו מקור טבעי של גופרית אורגנית‮ – רכיב מפתח ברקמות חיבור ומפרקים, הוא מצוי בכל תא בגוף, בעל תכונות מאלחשות ואנטי דלקתיות. המרכיב‮ העיקרי במוצר זה הוא ג’ל אלו ורה מיוצב משולב עם MSM‬ ‮ותמציות צמחיות כמו: מיצויי אדר, רוזמרין ועוד.

ג’ל טהור, לא מכתים את הבגדים וחסר ריח, אשר יכול להימרח בנדיבות ישירות על העור, מעל המפרק או השריר‮ים הכואבים ומוחדר לתוכו באמצעות עיסוי. הליגנין, מרכיב של הג’ל המיוצב, מספק למוצר את היכולת לחדור עמוק לתוך העור כשהוא נושא איתו את ה-MSM ‮‬לתוך הרקמות הכואבות. MSM ‮מופק מקליפת עץ הערבה הבוכיה ומשתמשים בו מזה שנים רבות גם לטיפול בנקעים ושברים אצל סוסים.

MSM הוא חומר בטוח לשימוש ומידת הרעילות שלו הושוותה לזו של מים, כך שאין צורך לדאוג כשמשתמשים בו בבליעה‮ (ב”פוראור פרידום”) או במריחה בצורת ג’ל מתוך שפופרת.

מוצר זה‮ יקל על הכאב והנוקשות במפרקים.

רכיבים

ג’ל אלו ורה מיוצב*‮,‬ מים, MSM ,גליצרין, טריאתנולאמין, דיאמתיקון, מיצוי אדר, סודיום היולורונייט, אלנטואין, טוקופרול, מיצוי שמן עץ התה, רוזמרין, ערבה, פוליסורבט 80, ויטמין‮ C, קרבומר, דיסודיום EDTA, מתילפרבן, דיאזודינילאוריאה.‬

מכיל

118 מ”ל

שימוש מומלץ

מרחו בנדיבות על המקום הכואב וחיזרו על כך לפי הצורך.

במידה והג’ל חדר לעין, יש לשטוף אותה בהרבה מים.
* ג’ל אלו ורה מיוצב – ג’ל אלו ורה שעבר תהליך שימור מוגן פטנטים המאפשר שמירת הפעילות של כל מרכיבי הג’ל הטבעיים.