#63

תחליב סמיך וקטיפתי זה הוא יותר מסתם קרם לחות...

מספק לחות לפנים ולגוף
שומר על ה-pH הטבעי של העור
קרם מצויין לפנים, לידיים ולגוף
מכיל ג’ל אלו ורה מיוצב
לא בוצעו ניסויים על בע״ח
תמונת מוצר: תחליב לחות
  • מכיל שמן חוחובה
  • מספק לחות רבה לפנים ולגוף
  • מעולה כקרם לידיים
  • אינו מכיל לנולין או שמן מינרלי
  • בעל מרקם עשיר ונספג במהירות

תאור ומטרה

השמש, הרוח וזיהום האויר פוגעים בעור ומשנים את מאזנו הטבעי. בעזרת תחליב הלחות הנהדר של חברת Forever תוכלו “להשיב מלחמה” ולהגן על עורכם. תחליב מיוחד זה בעל תכונות לחות מצויינות, הוא מכיל קולגן ואלסטין מומסים השומרים על עור חלק ואלסטי תוך ייצוב ה- pH הטבעי של העור.

תחליב הלחות שלנו בעל מרכיבי לחות רבים יותר מאשר ה- ”אלו לושן” שלנו, הוא אידיאלי להשלמת הלחות שעורנו מאבד במשך היום והחזרת המגע הרך והחלק של העור.

“תחליב הלחות” הוא קרם מצויין לפנים, לידיים ולגוף, הוא חודר אל תוך התאים ונלחם בהשפעות המזיקות של זיהום ונזקי סביבה אחרים. לאחר מריחת התחליב על הפנים וספיגתו דרך העור, אפשר להשתמש באיפור כרגיל.

רכיבים

ג’ל אלו ורה מיוצב*, מים ללא יונים C 12-15 , אלקיל בנזואט, חומצה סטיארית, גליצריל סטיראט, Hydrogenated Polyisobutene, מטיל גלוסט – 20, סורביטול, שמן מגרעין האפרסק, פוליסורבט 60, טריטנולאמין, צטיל אלכוהול, קולגן מומס, אלסטין מומס, שמן חוחובה, טוקופרול (ויטמין E טבעי), סודיום היולורונט, נתרן PCA , תמצית קמומיל, אלנטואין, דימטיקון, סטיראט Peg – 100 ,חומצה אסקורבית (ויטמין C), דיאזולידיניל יוראה, מתילפרבן, פרופילפרבן וחומר ריח.

מכיל

118 מ”ל

שימוש מומלץ

מרחו על הפנים, הידים או הגוף תוך עיסוי עדין עד לספיגה בעור.
* ג’ל אלו ורה מיוצב – ג’ל אלו ורה שעבר תהליך שימור מוגן פטנטים המאפשר שמירת הפעילות של כל מרכיבי הג’ל הטבעיים.

* ג’ל אלו ורה מיוצב – ג’ל אלו ורה שעבר תהליך שימור מוגן פטנטים המאפשר שמירת הפעילות של כל מרכיבי הג’ל הטבעיים.