#532

שילוב של רכות עם עוצמה לאחר חפיפה או לשימוש לאחר המקלחת

מכיל אלו ורה וחוחובה לשיער עשיר וזוהר
שומר על איזון ה-pH
מכיל לבנדר לגמישות וברק
אינו מכיל מוצר מן החי
לא בוצעו ניסויים על בע״ח
תמונה של מרכך אלו-חוחובה
  • מאזן את רמת ה-pH
  • נוסחה קלת משקל
  • שילוב של ארבעה שמנים טבעיים: חוחובה, חמנייה, מקדמיה ולבנדר.
  • מרוכז מאד וחסכוני

תאור ומטרה

חברת Forever ניצלה את היתרונות שבתגליות החדשות ביותר בתחום טכנולוגיית הטיפול בשיער, צירפה אליהן את מומחיותה המפורסמת וכך יצרה את מרכך השיער: “קונדישינר אלו ורה וחוחובה”. זהו מרכך בעל pH מאוזן שעוצב במיוחד לטיפול עדין ורב השפעה. מוצר על בסיס אלו ורה מיוצב, המיועד לשימוש לאחר “שמפו האלו ורה וחוחובה” שלנו. הפעולה הסינרגטית של אלו ורה וחוחובה ביחד, תורמת לטיפוח השיער, לתחושת רעננות ולמראה אלגנטי.

לרכיבים העיקריים הוספנו מרכיבים שונים: מרכיב המפרק את החשמל הסטטי העלול להיווצר בשיער ומרכיב נוסף, המצפה את קנה השערה, מחזק ומעדן אותה ומטפל בקצוות המפוצלים. שילוב מרכיבים מנצחים אלו, יעניק לשערך את המראה הנקי והיוקרתי הנכסף. גם לאחר השטיפה, נשארת לאורך זמן שכבה עדינה על השיער אשר מגינה מפני ההשפעות של מייבש השיער.

חותם האישור של המועצה הבינלאומית למדעי האלו ורה המופיע על כל שפופרת, הוא הוכחה נוספת, שאין למוצר זה מתחרים בין מוצרי השיער.

רכיבים
מיצוי עלי אלו ורה (ג’ל אלו ורה מיוצב*), מים, צטיל אלכוהול, פוליקואטרניום-81, שמן זרעי אגוז מקדמיה, פרופנדיול, גליצריל סטארט, קפרילויל גליצרין/סבסיק אסיד קופולימר, ברסיקה אלכוהול, דיהפטיל סוקסינט, קפריליל אתר PGG-3, שמן זרעי חמניה, שמן זרעי חוחובה, ברסיציל איזולאוסינט אסילט, גואר הידרוקסיפרופילטרימוניום כלוריד, 1,2-הקסנדיול, ארגינין, שמן לבנדולה אנגוסטיפוליה (לבנדר), פנתנול, חומרי ריח (בושם).

מכיל

296 מ”ל

שימוש מומלץ

לאחר החפיפה בשמפו “אלו-חוחובה”, יש לעסות את המרכך בעדינות לתוך השיער ולהשאיר למשך 2-3 דקות. לשטוף את השיער ביסודיות ולייבש.
לשימוש לאחר המקלחת, לעסות כמות קטנה לתוך השיער, עד שורשי השיער ולייבש כרגיל.
יש להימנע ממגע עם העיניים. במקרה של מגע עם העיניים יש לשטוף ביסודיות תחת מים זורמים .

* ג’ל אלו ורה מיוצב – ג’ל אלו ורה שעבר תהליך שימור מוגן פטנטים המאפשר שמירת הפעילות של כל מרכיבי הג’ל הטבעיים.