#339

הסירו ביסודיות איפור, לכלוך ושמן תוך כדי איזון, ניקוי והוספת לחות לעור

בהשגחה למהדרין
תחליב היפואלרגני
מאוזן בלחותו וב- pH שלו
אינו מכיל מוצר מן החי
לא בוצעו ניסויים על בע״ח
תמונה של אלו קלינסר - חלב פנים
  • תחליב היפואלרגני המתאים לכל סוגי העור
  • תחליב ניקוי רך ועדין להסרת מסיכת פנים ואיפור עיניים, עם תוספת ויטמין C
  • בהשגחה למהדרין

תאור ומטרה

”אלו קלינסר” – חלב פנים, הוכן מרכיבים היפואלרגנים, תחליב קל בלתי שומני ולא מגרה את העור, מאוזן בלחותו וב- pH שלו. הוא בעל כושר חדירה מיוחד במינו לשקעים ולנקבוביות העור ולכן מהיר ויסודי בהסרת איפור, אבק ולכלוך המצטברים ביומיום. כמו כן הוא יעיל בהסרת השכבה הנסתרת של פסולת עור המצטברת באופן טבעי. ניתן להשתמש בו כצעד ראשון בהכנת העור למסיכת הפנים השלמה של Forever או בתוכנית היומית לטיפוח העור. “אלו קלינסר” מכיל את התמהיל הנכון של שומן ומים למטרת ניקוי העור בצורה המוצלחת ביותר.

רכיבים

ג’ל אלו ורה מיוצב*, מים, פוליסובוטן מועשר מימן, C12-15 אלקיל בנזואט, גליצריל סטיראט, ציטיל אלכוהול, בוטילין גליקול, סודיום לאורט סולפט, 100- PEG סטיראט, דיאוקטיל אדיפאט, אוקטיל סטיראט, אוקטיל פלמיטאט, שמן חוחובה, טריטנולאמין, קרבומר, קסנטן גום, אלנטואין, חומצה אסקורבית (ויטמין C), דיאמטיקון, דיאזולידיניל אוראה, מתילפרבן, פרופילפרבן, חומרי ריח.

מכיל

118 מ״ל

שימוש מומלץ

טפטפו מספר טיפות של “אלו קלינסר” על קצות אצבעותיכם ומרחו באיטיות על פני כל אזור הפנים והצוואר בתנועה סיבובית חלקה. על מנת להסיר איפור, לכלוך ופסולת עור מת. נגבו בעדינות בעזרת כרית צמר גפן או טישו ולאחר מכן שיטפו במים ביסודיות ויבשו.
לאחר שימוש ב"אלו קלינסר" נותרת על פני העור תחושת נקיון, רכות וגמישות. המשיכו למרוח “ריהידרטיג טונר” (מי פנים) בעזרת צמר גפן או דיסקית כותנה אם אינכם מתכננים טיפול נוסף במסיכת-פנים.

* ג'ל אלו ורה מיוצב – ג'ל אלו ורה שעבר תהליך שימור מוגן פטנטים המאפשר שמירת הפעילות של כל מרכיבי הג'ל הטבעיים.