#612

עוטף את העור

פעולה עדינה גם סביב העיניים
תומך במוצרי Forever נוספים
מייצב נהדר לעור
מרענן, מרגיע ומעניק לחות
לא בוצעו ניסויים על בע״ח
תמונת מוצר: אלו אקטיבטור
  • מייצב נהדר לעור
  • פועל בעדינות על כל הפנים, אפילו סביב העיניים
  • מנקה, מרגיע ומרענן
  • מפעיל את האבקה למסיכה לייצור המסיכה לפנים
  • תומך ביעילות ובביצועים של מוצרי טיפוח העור האחרים של Forever

תיאור ומטרה

אלו אקטיבטור, המכיל מעל 98% ג'ל אלו ורה, מותיר את העור בתחושה רעננה ומרגיעה מהרגע שבו הוא נוגע בעור הפנים שלכם. הוא מושלם לעור רגיש ומרכיביו החיוניים הרבים כגון הוויטמינים A ,C ו-E הופכים את אלו אקטיבטור לתוספת אידאלית לכל שגרת טיפוח עור. לג׳ל האלו ורה המוערך שלנו מצורף אלנטואין, שלא זו בלבד שהוא מעניק לחות אפקטיבי, אלא גם משלים את פעולת האלו ורה שלנו כדי לרכך בעדינות את העור ולהחליק אותו.
אלו אקטיבטור הוא ספק לחות מצוין המכיל אנזימים, חומצות אמינו ורב סוכרים. בעזרת הריכוז הגבוה של אלו ורה שהוא מכיל, הוא תומך ביעילות בביצועים של מוצרי טיפוח העור האחרים של Forever כאשר משתמשים בו קודם לכן כדי להכין את העור, או לאחר מכן כדי ליהנות מהיתרונות שלו. צעד זה בשגרת הטיפוח היומי שלכם עשוי להפוך לחביב עליכם במיוחד, שכן לא רק שכיף למרוח אותו, אלא שגם ההשפעה תבוא לידי ביטוי בעור שיראה וירגיש טוב יותר.

רכיבים

Aloe Barbadensis Leaf Juice (Stabilized* Aloe Vera Gel/gel d’aloès ofcinal stabilisé*), 1,2-Hexanediol, Allantoin, Disodium EDTA, Potassium Sorbate.

מכיל

130 מ"ל

שימוש מומלץ

אלו אקטיבטור הוא מוצר רב שימושי לניקוי או רענון. יש למרוח בעדינות על הפנים בעזרת כדור צמר גפן. למסיכת אלו ורה, יש לערבב כפית אבקת מסיכה עם כפית אלו אקטיבטור ולמרוח שכבה דקה על עור נקי. לאחר 20 דקות יש לשטוף ביסודיות בעזרת מים חמים. לשימוש פעמיים עד שלוש פעמים בשבוע.

 

אזהרה: יש להימנע ממגע בעיניים. במקרה של גירוי בעין יש לשטוף ביסודיות במים. אם הגירוי נמשך יש להפסיק את השימוש במוצר ולהיוועץ ברופא.

* ג'ל אלוורה מיוצב – ג'ל אלוורה שעבר תהליך שימור מוגן פטנטים המאפשר שמירת הפעילות של כל מרכיבי הג'ל הטבעיים.