#311

שנת היופי שלכם מתחילה עם תחליב הלילה משיב הנעורים הזה

קרם לחות לשגרת הלילה שלכם
לוחם בסממני ההזדקנות
משפר את מראה העור
נטול גלוטן
לא בוצעו ניסויים על בע״ח
תמונה של תחליב לחות עמוק מסדרת סוניה
  • תחליב לילה משקם
  • משפר את מראה מרקם העור
  • לוחם בסממני ההזדקנות
  • מרקם עשיר במיוחד

תיאור ומטרה

אפשר לישון בשקט בידיעה ש”תחליב לחות עמוק” מסדרת סוניה מטפל בעור שלכם עם כוח החידוש של האלו ורה ומעניקי הלחות העשירים.
מרחו את תחליב הלילה המשקם הזה לפני השינה ותנו למעניק הלחות העמוק לחדש את עורכם בזמן השינה. תחליב הלחות העמוק מסדרת סוניה יעניק משמעות של ממש למונח ״שנת היופי״ על ידי הרוויית צימאון העור עם אלו ורה ומעניקי לחות צמחיים.
אין כמו הג’ל הפנימי של עלי האלו ורה מהמטעים הפרטיים של Forever כדי להעניק לחות טבעית מזינה לעור שלכם.
תכונות השיקום של תחליב הלחות משלימות לגמרי את ההשפעה העוצמתית של האלו ורה ומשפרות את מרקם העור ואת גמישותו.
פעולת ההחייאה המחודשת של העור לא עוצרת כאן. בין מרכיבי התחליב כללנו גם תמצית קליפת עץ אורן המכילה נוגדי חמצון, הלוחמים ברדיקלים חופשיים ועוזרים לעורכם לשמור על הקולגן ולהיאבק בסממני ההזדקנות. מרכיב עוצמתי נוסף, פלמיטואיל טריפפטיד-5 הוא פפטיד מחליק קמטים שעוזר לשיפור מראה מרקם העור כדי שתתעוררו עם זוהר נעורים מהמם.
כדי להפיק את המירב מהתחליב המשקם, מרחו לפני השינה ולאחר השימוש בסרום מסדרת אינפיניט כדי לשמר את הלחות.

מכיל

71 גר׳

רכיבים

ג’ל אלו ורה מיוצב*, מים, פרופנדיול, בוטילן גליקול, שמן זרעי מקדמיה טרניפוליה (Macadamia Ternifolia), אלקיל C12-15, בנזואט, קליצריל סטראט, לאוריל לקטט, סורביטול דימטיקון, שמן זרעי חמנייה (Helianthus Annuus), צטיל אלכוהול, מטיל גלושט 20, איזוסטאריל, הידרוקסי-סטאראט, ארגינין, PEG-100 סטראט, קרבומר, תמצית קליפת אורן (Pinus Strobus), גליצרין פלמיטואיל טריפפטיד-5, סרמיד 3, סרמיד 6-II, סרמיד 1, פיטוספינגוזין, כולסטרול, לקטט נתרן לאוריל, גומי קסנטן, נתרן היאלורונט, פנוקסיאתנול, מתיליסותיאזולינון, ריח (בישום).

שימוש מומלץ

השתמשו מידי ערב בסרום המזין מסדרת אינפיניט ולאחר מכן מרחו תחליב לחות עמוק” ללחות מירבית ותוצאה אפקטיבית. הסירו את כפית הפלסטיק והדיסק שמתחת למכסה הצנצנת. בעזרת הכפית, גרפו מעט תחליב והניחו על דיסק המיכסה. מרחו בעזרת האצבעות תחליב מהדיסק על הפנים והצוואר ולאחר מכן עסו אל תוך העור. שטפו את הדיסק והכפית ביסודיות במים חמים לאחר כל שימוש ויבשו במגבת נקייה לפני החזרתם אל מתחת למכסה הצנצנת עד לשימוש הבא.

* ג’ל אלו ורה מיוצב – ג’ל אלו ורה שעבר תהליך שימור מוגן פטנטים המאפשר שמירת הפעילות של כל מרכיבי הג’ל הטבעיים.