Forever לא מפסיקה לבחון את התנהלותה במטרה לשפר את הפעולות שלה.
אנחנו לא עושים את זה כיוון שהדבר נחשב לאופנתי, אלא משום שאנחנו מאמינים שזה הדבר הנכון לעשות!

מוצרי Forever עוברים תהליך מעורר התפעלות, תהליך שמתחיל עם צמח האלו ורה. צמחי האלו ורה צומחים במטעים עצומים הממוקמים ברפובליקה הדומיניקנית ובטקסס, ארה”ב. בבעלותנו מעל 26,000 דונמים של אלו ורה. הרפובליקה הדומיניקנית משמשת בית למטע האלו ורה הגדול ביותר בעולם, ואנחנו ללא הרף עושים כמיטב יכולתנו על מנת להבטיח שתהיה לנו תנובה גבוהה. בד בבד אנחנו גם מתחייבים להתייחס לסביבה. לאחרונה, עברנו תהליך המצמצם את כמות צריכת המים שלנו: אנחנו מבינים שמים משמשים מקור טבעי חשוב, כך שהתחלנו להשתמש במערכת השקייה חדשה. במקום להשקות את השדות במקסימום כמות המים כפי שעשינו בעבר, עברנו לשימוש במערכת טפטפות מקומית עבור כל צמחי האלו ורה. זוהי מערכת יעילה הרבה יותר והיא צמצמה באופן משמעותי את כמות צריכת המים שלנו מאז הפעלתה.

עלי האלו ורה שלנו נקטפים בידיים כך שכל עלה זוכה לטיפול מסור וטוב. העלים עוברים תהליך עיבוד תוך שעות ספורות – דבר המבטיח לכם לקבל נטו ג’ל אלו ורה טרי, ללא כל פגע עם כל התכונות הטבעיות הנפלאות שלו .

לי האלו ורה שלנו נקטפים בידיים כך שכל עלה זוכה לטיפול מסור וטוב. העלים עוברים תהליך עיבוד תוך שעות ספורות מרגע קטיפתם– דבר המבטיח לכם לקבל נטו ג’ל אלו ורה טרי, ללא כל פגע, יחד עם כל התכונות הטבעיות הנפלאות שלו . אנחנו מעבדים הלכה למעשה יותר מ-85,000 ק”ג ביום. כמעט 30,000 מתוך 85,000 הק”ג הללו היו יכולים להיחשב לפסולת, משום שאנחנו מוציאים את הג’ל הפנימי ומשאירים את הקליפה, אולם במקום להשליך את הקליפה אנחנו טוחנים אותה ומכניסים אותה חזרה לאדמה בתור דשן טבעי. אנחנו לא עושים שימוש בדשנים כימיים עם האלו ורה שלנו. כמו כן, אין אנו רוצים לעשות שימוש בחומרי ההדברה המקובלים במטעים רבים במטע האלו ורה שלנו, מטע המשמש כבית עבור יותר מ-30 מיליון צמחי אלו ורה. מערכת הבקרה הטובה ביותר מפני מזיקים, אותה הכנסנו לשדות שלנו, מגיעה בצורה של עזי האלו ורה שלנו שהתפרסמו בכל העולם: עדרי העזים שלנו אוכלים את כל העשבים השוטים, מה שמאפשר להצמיח יבול נפלא מבלי להתפשר על הבריאות של האלו ורה.

אנחנו גם תמיד מחפשים לראות מה באפשרותנו לעשות על מנת לצמצם את טביעת הרגל הפחמנית שלנו ויתכן שהבחנתם לאחרונה בשינויים אחדים באריזות שלנו כתוצאה מכך. כמו כן הכנסנו תכנית מחזור הדוקה ומסודרת במטרה לוודא כי אנחנו לא מבזבזים שום דבר שלא צריך להתבזבז.

post-img

ידידותי גם לחיות המחמד

 מאז ומתמיד התנגדה לביצוע ניסויים על בעלי חיים. אתם יכולים להיות בטוחים שאף אחד מהמוצרים שלנו  לא נוסה על בעלי חיים בשום שלב בתהליכי הייצור, ואין אנו משתפים פעולה עם שום מעבדה המבצעת ניסויים בבעלי חיים.  Forever קיבלה את חותמת ״הארנב״  לאור העובדה שעמדה בקריטריונים הקפדניים של תקן איגוד Leaping Bunny בזכות אהדתה כלפי בעלי חיים. )בארץ הוא אינו מופיע על מוצרי הקוסמטיקה עקב הנחייה של משרד הבריאות הישראלי).

מעשה, חלק מהמוצרים שלנו עשויים אף לעזור לבריאות ואיכות חייהם של ידידנו מממלכת החיות. הנה כמה דוגמאות: הנוסחה הוטרינרית – תרסיס קל להתזה, אידאלי להרגעת גירויים ניקוי העור לפני חבישה. רססו את פרוות חיית-המחמד שלכם לאחר הרחצה לשם קבלת ברק וריכוך השיער ורססו את רגליהם לשם הקלה לאחר פעילות גופנית נמרצת. ג׳ל אלו ורה למריחה – ממש כמו לסחוט עלה של אלו ורה, ג׳ל האלו ורה המיוצב שלנו יכול להרגיע אזורים מצולקים ומגורים. פוראור ברייט – הג׳ל שלנו לצחצוח שיניים המבוסס על שילוב בין אלו ורה ופרופוליס ללא פלואוריד, כי גם לחיית המחמד שלנו מגיע שיניים נקיות ונשימה רעננה. ג׳ל אלו ורה לשתיה – המיץ הטבעי המושלם עם יותר מ-200 מרכיבים לרבות ויטמינים ומינרלים הינו תוסף נפלא לנו ולכל החיות. נספג בקלות במזון.

post-img2

 מאז ומתמיד התנגדה לביצוע ניסויים על בעלי חיים. אתם יכולים להיות בטוחים שאף אחד מהמוצרים שלנו  לא נוסה על בעלי חיים בשום שלב בתהליכי הייצור, ואין אנו משתפים פעולה עם שום מעבדה המבצעת ניסויים בבעלי חיים.  Forever קיבלה את חותמת ״הארנב״  לאור העובדה שעמדה בקריטריונים הקפדניים של תקן איגוד Leaping Bunny בזכות אהדתה כלפי בעלי חיים. )בארץ הוא אינו מופיע על מוצרי הקוסמטיקה עקב הנחייה של משרד הבריאות הישראלי).

למעשה, חלק מהמוצרים שלנו עשויים אף לעזור לבריאות ואיכות חייהם של ידידנו מממלכת החיות. הנה כמה דוגמאות: הנוסחה הוטרינרית – תרסיס קל להתזה, אידאלי להרגעת גירויים ניקוי העור לפני חבישה. רססו את פרוות חיית-המחמד שלכם לאחר הרחצה לשם קבלת ברק וריכוך השיער ורססו את רגליהם לשם הקלה לאחר פעילות גופנית נמרצת. ג׳ל אלו ורה למריחה – ממש כמו לסחוט עלה של אלו ורה, ג׳ל האלו ורה המיוצב שלנו יכול להרגיע אזורים מצולקים ומגורים. פוראור ברייט – הג׳ל שלנו לצחצוח שיניים המבוסס על שילוב בין אלו ורה ופרופוליס ללא פלואוריד, כי גם לחיית המחמד שלנו מגיע שיניים נקיות ונשימה רעננה. ג׳ל אלו ורה לשתיה – המיץ הטבעי המושלם עם יותר מ-200 מרכיבים לרבות ויטמינים ומינרלים הינו תוסף נפלא לנו ולכל החיות. נספג בקלות במזון.